Погляд на імунізацію очима дитини

На Вінниччині триває тиждень імунізації. Його головна ідея – поширення інформації про те, що завдяки вакцинації врятовано мільйони життів. Це найбільш безпечний та ефективний метод боротьби з інфекційними захворюваннями.

Медики закликають свідомих батьків вакцинувати своїх дітей. Вони повинні відповідально ставитися до здоров’я малечі та розуміти значення вакцинації у формуванні імунітету кожної людини.

Свій дитячий погляд на збереження та зміцнення імунітету висловлювали відвідувачі Вінницького обласного  дитячого кардіоревматологічного санаторію. Вони  охоче взяли участь у конкурсі малюнків, що стосувалися вакцинації та щеплень. Усі учасники виявляли неабияку фантазію та  вміння, адже тема доволі складна та специфічна.

-Діти впоралися із завданнями «на відмінно», - розповідає лікар кардіоревматологічного санаторію Галина Сайгак, - Добре, коли дитина усвідомлює важливість збереження свого здоров’я уже в досить ранньому віці. Ще важливіше те, що вони поділяться інформацією зі своїми однолітками як «рівний-рівному», а також з батьками. Адже наша мета – пояснити, що імунізація – безпечна та допомагає зміцнювати імунітет, запобігаючи великій кількості інфекційних захворювань.

 

 

 

 

 

 

25.10.2017

Прeс-служба ДОЗ ОДА

 

Директор департаменту

 

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: [email protected]