Відповідно до Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації», Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», Наказу Міністерства закордонних справ України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України від 30.10.2017 року № 469/897/605, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18 березня 2002 року № 83 «Про виконання функцій з реєстрації статутів (положень) релігійних громад» зі змінами,  управлінням у справах національностей та релігій облдержадміністрації надаються такі види адміністративних послуг:

  1. Реєстрація статутів (положень) та державна реєстрація релігійних громад;
  2. Надання погоджень священнослужителям, релігійним проповідникам, наставникам, місіонерам, іншим представникам зарубіжних релігійних організацій, які є іноземними громадянами і тимчасово перебувають в Україні для проповідування релігійних віровчень, виконання релігійних обрядів та іншої канонічної діяльності.

Для подання документів необхідно звернутись до Територіального відділення Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» (Замостя) за адресою: м. Вінниця, вул. Замостянська, 7, 

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном:

 (0432) 59-50-67- Центр адміністративних послуг «Прозорий офіс» виконавчого комітету Вінницької міської ради

 (0432) 66-12-70, 66-12-71 - управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації.