ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ


Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації».

На виконання цього закону Президент України підписав Укази «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації». Ці Укази покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

 
ОФОРМЛЕННЯ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ


Запит на інформацію до управління у спрвах національностей та релігій обласної державної адміністрації (індивідуальний або колективний) може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача:


· особисто (з наданням консультації): кабінети 1227, 1311;


· поштою на адресу: 21036, м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7 Управління у справах національностей та релігій обласної державної адміністрації (на конверті вказувати "Публічна інформація");


· факсом - (0432) 66-13-75;


· телефоном - (0432) 66-12-70, 66-12-71;


· електронною поштою - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи: з 08.00 до 17.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00, вихідні дні - субота, неділя.


Форма запиту: Форма.doc

 
Наказ від 23 вересня 2013 року №40 "Про затвердження Порядку доступу до публічної інформації, розпорядником якої є управління у справах національностей та релігій Вінницької облдержадміністрації"


1. Інформація про місцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної пошти управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації.

2. Інформація про прізвища, імена та по батькові, службові номери засобів зв’язку начальника управління, заступника начальника та начальника відділу релігій управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації.

3. Інформація про основні завдання та нормативно-правові засади діяльності управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації
- Структура управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації.
- Наказ та внутрішній розпорядок управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації.
- Положення про управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації.

4. Про затвердження Порядку доступу до публічної інформації, розпорядником якої є управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації.
- Порядок доступу до публічної інформації, розпорядником якої є управління у справах національностей та релігій Вінницької облдержадміністрації.
- Оформлення запиту на інформацію.

5. Графік особистого прийому громадян начальником та заступником начальника управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації.

6. Інформація про наявність вакантних посад державних службовців в управлінні у справах національностей та релігій облдержадміністрації.

7. Паспорт бюджетної програми.

8. Про затвердження переліку видів публічної інформації, яка знаходиться у володінні управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації.

9. Реєстр публічної інформації.

10. Звіти у тому числі щодо задоволення запитів на інформацію управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації.

11. Набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних.

12. Накази начальника управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації.