В управлінні дорожнього господарства продовжується робота з визначення на 2020 рік планів робіт з поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання на дорогах загального користування місцевого значення.

В управлінні дорожнього господарства продовжується робота з визначення на 2020 рік планів робіт з поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання на дорогах загального користування місцевого значення.

     Забезпечення належного експлуатаційного стану автомобільних доріг загального користування місцевого значення в контексті впровадження медичної та освітньої реформ, забезпечення інтенсивності використання дорожньої мережі району має соціально-економічну значимість.

 

Вдень 2 грудня в західних, Вінницькій, Житомирській областях, протягом доби 3 грудня в Україні, крім південних областей, сніг та мокрий сніг, утворення снігового покриву висотою 3-8 см; в Карпатах значний сніг, утворення снігового покриву висотою 10-20 см (І рівень небезпечності, жовтий); на дорогах країни, крім півдня, ожеледиця.

Такі пріоритети і завдання окреслив голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський, під час робочої поїздки, в ході якої оглянув а/д О-02-21-05 «Торків-Брацлав-Ситківці-Леухи-ст. Монастирище» та міст поблизу села Семенки в Немирівському районі.

 Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем автомобіліста та дорожника!

 

         Це свято справжніх професіоналів, які відповідають за відновлення і утримання мережі доріг, безпеку дорожнього руху та пасажирських  перевезень.

Економічний і соціальний розвиток неможливо уявити без належного функціонування дорожньої та автомобільної галузей. Щодня невтомною працею Ви робите вагомий внесок у розвиток та поступ уперед.

         Тому, насамперед,  хочу побажати наснаги та невичерпної енергії для виконання професійних обов’язків. Нехай людська вдячність додає Вам сили і впевненості, а Вінниччина пишається результатами Вашою праці.

Прихильності долі і благополуччя, нових звершень і здобутків, миру й злагоди Вам та Вашим родинам!

 

 

Начальник управління

дорожнього господарства                                                  Олег Бабій

 

Управління дорожнього господарства повідомляє про застосування з 01 червня 2019 року обмежень на автомобільних дорогах загального користування для великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн.

Заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Броварник Василь Михайлович та начальник управління дорожнього господарства Вінницької обласної державної адміністрації Бабій Олег Васильович взяли участь у роботі чергового засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

22 лютого відбувся семінар на тему «Організація подачі декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру відповідно до  Закону України «Про запобігання корупції»».

Усі штучні споруди є невід’ємною частиною дорожнього господарства і потребують окремої статті фінансування. Тож в поточному році прийнято рішення, що не менше 5% від загального фінансування на місцеві дороги буде заплановано на ремонт мостів.

В результаті реформування системи державного управління автомобільними дорогами загального користування, розмежовано повноваження центральних і місцевих органів влади. В управління обласної державної адміністрації передано 7 520,6 кілометрів автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

Кардинальних змін зазнав і механізм фінансування дорожньої галузі. В 2018 році в Україні офіційно запрацював Дорожній фонд. Основне завдання якого полягає в акумулюванні грошей з акцизів на пальне, що їх платить кожен автомобіліст, а також деяких інших зборів для подальшого фінансування доріг. Дорожній фонд став інструментом, що дозволив зробити гроші на дороги чітко визначеним цільовим ресурсом.

Для мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення, минулий рік став чи не найуспішнішим за останній період.

Зимові прояви стихійних сил природи нерідко виявляються у снігових заметах внаслідок снігопадів і хуртовин. Снігопади, тривалість яких може бути від 16 до 24 годин, дуже впливають на господарську діяльність населення, особливо з наступним різким похолоданням (сильний мороз) або потеплінням (швидке танення снігу або ожеледь).

Сьогодні, в приміщенні обласної державної адміністрації відбувся он-лайн семінар на тему «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування» за участю першого заступника голови ОДА Андрія Гижка.

На Вінниччині, в рамках роботи дводенного виїзного засідання Українсько-Молдовської робочої групи з питань транспорту, перебуває заступник міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктор Довгань.   

Сьогодні, 21 вересня, у приміщенні Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА відбулась прес-конференція на тему: «Стан автомобільних доріг Вінницької області»