Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим вищий від норми.  Істотних опадів не прогнозується. 

02 квітня вдень:   Хмарно з проясненннями, часом дощ, місцями грози.

Вітер західний, 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с.

Температура 9-14° тепла.

03-04 квітня:  Хмарно з проясненнями, без істотних опадів.

Вітер північно-західний, 5-10 м/с.

25 березня 2021 року начальник управління дорожнього господарства Олег БАБІЙ взяв участь у засіданні комісії обласної Ради з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. На розгляд та обговорення виносилось питання  «Про хід виконання Регіональної програми розвитку автомобільних доріг Вінницької області на 2019-2023 роки та плани розвитку дорожньої галузі на 2021 рік».

Державне підприємство «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» інформує учасників дорожнього руху, що під час виконання капітального ремонту мосту на км 2+247 автомобільної дороги загального користування місцевого значення С-02-14-52 (Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка) - Немирів рух транспортних засобів через міст у м. Немирів буде перекрито. При цьому рух пішоходів буде забезпечено по спеціально відведеній та огородженій пішохідній смузі на мостовій споруді.

24 березня 2021 року заступник Голови обласної державної адміністрації Олександр ПІЩИК та начальник управління дорожнього господарства Олег БАБІЙ взяли участь у засіданні координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької обласної Ради.

15 березня 2021 року завершено конкурсний відбір об’єктів комунальної власності у сфері дорожнього господарства для забезпечення реалізації проєктів з будівництва та капітального ремонту шляхом спрямування коштів державного дорожнього фонду та коштів місцевих бюджетів.

Цьогоріч на розвиток та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення області передбачено 1030414,7 тис. грн коштів за рахунок державного дорожнього фонду. Вказані кошти заплановано спрямувати за наступними основними напрямками:

Світовим співтовариством приділено максимум уваги важливості реалізації заходів, спрямованих на якісне поліпшення ситуації з проблемою дорожньо-транспортної аварійності.

Генеральною Асамблеєю ООН на 74 сесії прийнято Резолюцію «Підвищення безпеки дорожнього руху у світі», відповідно до якої 2021-2030 роки проголошено Другим Десятиліттям дій з забезпечення безпеки дорожнього руху. Метою Другого Десятиліття є скорочення кількостей смертей та травм у результаті дорожньо-транспортних пригод на 50 % до 2030 року.

У 2021 році з метою створення умов для безпеки та комфорту для учасників дорожнього руху в рамках програми Президента України «Велике будівництво» реалізовується проєкт з влаштування вуличного освітлення на дорозі загального користування місцевого значення О-02-03-01 Вінниця-Гнівань-Тиврів, км 5+887 – км 8+683.

У рамках підготовки до проведення 10-11 березня 2021 року українсько-молдовських консультацій стосовно реалізації Проєкту будівництва автодорожнього прикордонного мостового переходу на українсько-молдовському державному кордоні в районі населених пунктів Ямпіль – Косеуць  04 березня 2021 року відбулась перша он-лайн консультація української та молдовської сторін.

Безпека дорожнього руху на сьогодні є ключовим елементом розвитку суспільства. Держави світу об’єднують свої зусилля для зменшення кількості постраждалих та травмованих внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2020 року №1360-р схвалено Стратегію підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2024 року.

25 лютого 2021 року начальник управління дорожнього господарства Олег БАБІЙ взяв участь у нараді у форматі онлайн з головами територіальних громад області.

Одним з питань порядку денного визначено питання «Про участь територіальних питань в розвитку доріг загального користування, планування та фінансування. Порядок конкурсного відбору проєктів з будівнитцва, реконструкції та капітального ремонту вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах».

У 2021 році на ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення відповідно до переліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України, передбачено спрямування 748,4 млн грн коштів державного дорожнього фонду.

З 22 по 24 лютого 2021 року у Києві проводиться Всеукраїнський Форум «Україна 30. Інфраструктура».

23 лютого експертами дорожньої сфери обговорюватиметься питання важливості відновлення та розвитку доріг місцевого значення.

24 лютого в рамках спеціальної сесії «Реформи дорожньої галузі» спікерами  на обговорення виноситимуться питання ключових реформ і новацій дорожньої галузі. Зокрема, нові підходи до планування та проєктування, оновлення нормативної бази з урахуванням вимог Європейського Союзу, тендерна методологія, оптимізація проєктних рішень та незалежний технічний нагляд, удосконалення ціноутворення.

   Законом України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області передбачено спрямування коштів державного дорожнього фонду у сумі 1030414,7 тис.грн

Впродовж доби на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення було задіяно 82 одиниць спеціалізованої техніки. Висипано 608 т піщано-соляної суміші, очищено 7100 км дорожнього покриття.

Дорожньо-експлуатаційними службами проводилась робота щодо залучення необхідних сил та засобів для забезпечення проїзду на дорогах області. Впродовж доби на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення було задіяно 88 одиниць спеціалізованої техніки. Висипано 844 т піщано-соляної суміші, очищено 1928 км дорожнього покриття.

 

11 лютого по Вінницькій області та  м. Вінниця  очікується сніг та мокрий сніг, ожеледь налипання мокрого снігу, вдень пориви 15-20 м/с. На дорогах утримається ожеледиця. (1 рівень небезпечності, жовтий). 12 лютого значний сніг, хуртовини, снігові замети, пориви вітру 15-20 м/с, на дорогах ожеледиця. Приріст снігу 10-15 см. (1 рівень небезпечності, жовтий). 12-14 лютого значне зниження температури вночі 9…16° морозу, вдень 7…13° морозу. (1 рівень небезпечності, жовтий). 15-18 лютого без істотних опадів. Подальше зниження температури на 4-8°. (1 рівень небезпечності, жовтий).

     Впродовж доби на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення було задіяно 97 одиниць спеціалізованої техніки. Висипано 1306 т піщано-соляної суміші, очищено 3107 км дорожнього покриття.

       

За інформацією Вінницького обласного центру з гідрометеорології 11-12 лютого 2021 року по Вінницькій області та м. Вінниці очікується ускладнення погодних умов: опади у вигляді значного снігу 10-15 см., значне зниження температури повітря до 10…15° морозу, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети на дорогах ожеледиця (1 рівень небезпечності, жовтий).

 

Продовжується боротьба з наслідками снігопаду та хуртовини на дорогах місцевого значення.

Для безпечного проїзду дорогами загального користування місцевого значення впродовж доби задіяно 130 одиниць спеціалізованої техніки. Висипано 1116 т піщано-соляної суміші. Очищено 5408 км дорожнього покриття.

Проїзд дорогами загального користування місцевого значення забезпечено.

У відповідності до пункту 3 розпорядження Голови облдержадміністрації  від 08 лютого 2021 року № 74 конкурсний відбір проєктів проєктів з будівництва, реконструкції та капітального ремонту вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області для фінансового забезпечення виконання на них робіт за рахунок коштів державного дорожнього фонду проводитиметься у термін до 15 березня 2021 року.

  1. Про засідання конкурсної комісії з питань відбору об’єктів комунальної власності у сфері дорожнього господарства
  2. Гідрометеорологічні умови на період з 29 січня по 02 лютого
  3. Про робочу зустріч Голови обласної державної адміністрації Сергія Борзова з питання узгодження планів роботи з відновлення об’єктів дорожньої інфраструктури області у 2021 році
  4. УВАГА! Попередження про погіршення погодних умов!
  5. Щодо Дайджесту «дорожніх» питань-відповідей
  6. Щодо заходу з обговорення результатів дорожнього будівництва 2020 року
  7. Про завершення реалізації проєкту з ремонту штучної споруди на дорогах місцевого значення
  8. Про участь в онлайн тренінгу із закупівель в дорожньому господарстві
  9. Про забезпечення готовності служб, сил та засобів до експлуатаційного утримання доріг загального користування в осінньо-зимовий період
  10. Гідрометеорологічні умови на період з 20 по 24 листопада Метеорологічна обстановка: На Вінниччині очікується температурний режим дещо нижче від норми з незначними опадами. Можливе утворення туманів.

Сторінка 1 із 6