26 та 27 березня начальник Управління дорожнього господарства А.Войтович взяв участь у науково-практичному семінарі «СУЧАСНІ ПІДХОДИ ТА ПРАКТИКИ В УТРИМАННІ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ».
Захід організовано та проведено Державним підприємством «Національний інститут розвитку інфраструктури» (раніше - ДП «ДерждорНДІ»).
Відкрив семінар Голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України Мустафа-Масі НАЙЄМ. До виступів долучались представники Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, Державного підприємства «Національний інститут розвитку інфраструктури», закордонні фахівці у сфері дорожнього господарства.


