Управлінням дорожнього господарства Вінницької обласної державної адміністрації прийнято наказ від 25.07.2019 року №47-к «Про затвердження Порядку стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в управлінні дорожнього господарства Вінницької обласної державної адміністрації», який зареєстровано в Головному тереторіальному управлінню юстиції у Вінницькій області 29.07.2019 року за №77/1731.

 

Наказ про затвердження Порядку стажування громадян

 

 

В Україні впроваджені європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" та Закону України "Про доступ до публічної інформації"


На виконання цього закону Президент України підписав Укази «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації». Ці Укази покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"

ОФОРМЛЕННЯ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ

Запит на інформацію до управління дорожнього господарства Вінницької обласної державної адміністрації (індивідуальний або колективний) може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача:
· особисто (з наданням консультації): кабінет 408 ;
· поштою на адресу: 21100, м.Вінниця, вул. Соборна,15а, Управління дорожнього господарства Вінницької обласної державної адміністрації (на конверті вказувати "Публічна інформація");
· телефоном - (0432) 67 37 25;
· електронною поштою -  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи: з 8.30 до 17.30, обідня перерва з 13.00 до 13.45, вихідні дні - субота, неділя.

Відповідь на запит на інформацію може бути надіслано письмово, факсом, електронною поштою або надана по телефону. Також, інформація може бути отримана безпосередньо в управління дорожнього господарства (скріншот, ксерокс, фото).

Форма запиту:

 

Форма_запиту.doc

 

Спеціальним місцем для роботи запитувачів з документами та їх копіями визначено кабінет № 408.