Про реалізацію проектів і виконання ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування області

 

 5 травня 2020 року Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов проінспектував виконання будівельно-монтажних робіт на об’єктах, визначених відповідно до проекту Президента України (5 щкіл, 5 садочків, 5 стадіонів) та реалізацію в області проектів з відновлення доріг загального користування місцевого значення.

У робочій зустрічі взяли участь голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський, заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Піщик, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, начальник Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Алєксеєв начальник управління дорожнього господарства Олег Бабій.

Голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський зауважив, що ремонтні роботи на дорогах загального користування області  продовжуються попри карантинні заходи.

Начальник управління дорожнього господарства Олег Бабій окреслив плани з відновлення та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення області та зазначив, що на ці цілі передбачено 1262,1 млн грн коштів державного дорожнього фонду. Вказані кошти передбачається спрямувати на:

  • капітальний та поточний середній ремонти місцевих доріг та штучних споруд на загальну суму 885068,1 тис. грн.;
  • експлуатаційне утримання - 370,0 млн грн.

Протяжність ремонту доріг становить 96,965 км та 304,2 п.м.

Виконання ремонтних робіт розпочато у відповідності до затвердженого графіку та розпочато з настанням відповідного температурного режиму.

На сьогодні  завершено роботи на ділянці автомобільної дороги С-02-20-21 (Вінниця-Турбів-Гайсин-Велика Михайлівка)-Гордіївка та на штучній споруді в с.Дзигівка Ямпільського району. По 5-ти перехідних об’єктах активно проводяться роботи, а саме: О-02-03-01 Вінниця-Гнівань-Тиврів, О-02-21-12 Шпиків-Тульчин, С-02-14-52 (Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам'янка) - Немирів, О-02-23-01 Стара Гута – Калинівка – Турбів, О-02-03-05 Вороновиця-Тиврів-Шаргород. Крім того, на дорогах місцевого значення тривають роботи з експлуатаційного утримання.

За січень – квітень 2020 року надходження з державного дорожнього фонду склали 372,6 млн грн, що складає 30% річного обсягу запланованих видатків та відповідає затвердженому помісячному розпису.

Протягом звітного періоду на рахунки замовника робіт з розвитку та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення для оплати виконаних робіт спрямовано 217,3 млн грн, з них видатки розвитку – 2,6 млн грн та видатки споживання 214,7 млн грн.

За звітний період замовником робіт проведено розрахунків з підрядними організаціями в обсязі 215,0 млн грн, з них видатки розвитку – 2,4 млн грн та видатки споживання 212,6 млн грн.

Використання коштів державного дорожнього фонду за звітних період складає 17,0% річного обсягу запланованих видатків та 57,7 % обсягу фактичних надходжень.