Про результати конкурсного відбору проєктів з будівництва, реконструкції та капітального ремонту вулиць і доріг комунальної власності для фінансового забезпечення виконання робіт на них за рахунок коштів державного дорожнього фонду

 

        На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11.03.2020 року №178 управлінням дорожнього господарства проведено конкурсний відбір проєктів з будівництва, реконструкції та капітального ремонту вулиць і доріг комунальної власності для фінансового забезпечення виконання робіт на них за рахунок коштів державного дорожнього фонду.

Умовами конкурсного відбору визначено наявність розробленої та затвердженої проектно-кошторисної документації, експертного звіту та забезпечення співфінансування з місцевого бюджету не менше 50% вартості проєкту.

Рішенням 41 сесії Вінницької обласної ради 7 скликання від 17.12.2019 року «Про обласний бюджет на 2020 рік» на реалізацію проєктів з будівництва, реконструкції та капітального ремонту вулиць і доріг комунальної власності передбачено спрямування коштів у сумі 67,3 млн.грн.

28 травня 2020 року під головуванням заступника голови облдержадміністрації О. Піщика проведено засідання конкурсної комісії з відбору об’єктів комунальної власності у сфері дорожнього господарства.

На  розгляд конкурсної комісії представлено 59 проєктів  на загальну суму 194,2 млн.грн.

За результатами обговорення відібрано 40 проєктів, на реалізацію яких у 2020 році буде спрямовано 67,3 млн.грн.

Перелік проєктів додається.  

Перелік об'єктів будівництва, реконструкції та капітального ремонту вулиць і доріг комунальної власності Вінницької області на 2020 рік, фінансування яких заплановано за рахунок залишку коштів державного дорожнього фонду 2019 року