Незрячий чоловік сидить за столом у бібліотеці та "читає" за допомогою встановленого тифлокомплексу

Завдяки проєкту Фонду Східна Європа «Вікно у світ для незрячих та слабкозорих» на базі Барської публічної бібліотеки (м. Бар, Майдан Святого Миколая, 30) встановлений тифлокомплекс для обслуговування людей з інвалідністю по зору.

Зала бібліотеки

На базі Центру для осіб з інвалідністю «INVA-INFORM» Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Отамановського (м.Вінниця вул. Соборна, 73) встановлений тифлокомплекс для обслуговування людей з інвалідністю по зору.

За результатами моніторингу функціонування інклюзивно-ресурсних центрів відповідно до нормативів, в області у 2023 році функціонувало 39 інклюзивно-ресурсних центрів, у 2024 році  створено ще один.

Департаментом соціальної та молодіжної політики ОВА в 1 півріччі 2024 року проведено інформаційно-просвітницькі заходи (акції, форуми, тренінги) для молоді стосовно інструментів участі молоді у громадянському та політичному житті.

Департаментом соціальної та молодіжної політики ОВА в 1 півріччі 2024 року проведено форуми та тренінги для представників молодіжних рад, зокрема осіб з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб.

В області створені та функціонують  41  спеціалізована служба підтримки постраждалих осіб від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Департаментом соціальної та молодіжної політики ОВА в І півріччі 2024 року було проведено 30 заходів у сфері протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків та жінок та запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі.

Департаментом соціальної та молодіжної політики облвійськадміністрації в 2023 році проведено гендерно чутливі інформаційно-просвітницькі заходи для формування в суспільстві нульової толерантності до насильства

Про затвердження Звіту про проведення моніторингу офіційних вебсайтів обласної військової адміністрації, районних військових адміністрацій та територіальних громад області

В рамках проведення широкої інформаційно-просвітницької кампанії для працівників державних та комунальних установ, організацій, професійних спільнот та громадськості на всіх рівнях щодо політики безбар’єрності та недискримінації Департаментом соціальної та молодіжної політики облвійськадміністрації в ІІІ кв. 2023 року було проведено наступні заходи.