учасники форуму

До Міжнародного Дня волонтера на Вінниччині відбувся ветеранський волонтерський форум «Волонтери – люди доброї волі». Організували  захід обласна організація ветеранів України спільно з обласною універсальною науковою бібліотекою імені В. Отамановського.

 Представлення проєкт обласного бюджету на 2024 рік

На спільному засіданні Громадської ради при облдержадміністрації та Громадської ради при обласній Раді були представлені проєкт обласного бюджету на 2024 рік та проєкт Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на наступний рік.

засідання Громадської ради при облдержадміністрації

У пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної військової адміністрації відбулось чергове засідання правління Громадської ради при облдержадміністрації.

люди в залі

Про дорадництво в аграрній сфері та важливість національно-патріотичного виховання дітей та молоді говорили члени Громадської ради при облдержадміністрації під час чергового засідання правління.

Для новостворених інститутів громадського суспільства, які потребують менторської підтримки, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОВА провів воркшоп «Станьмо лідерами змін».

Сьогодні, 18 липня, у актовій залі Комунального закладу вищої освіти «Вінницька академія безперервної освіти» відбулись урочисті заходи з нагоди першої річниці створення Вінницького полку Бойового Братерства України.

Сьогодні, 18 липня, у філії Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Валентина Отамановського відбувся круглий стіл «Медична гуманітарна допомога в реаліях війни: співпраця з благодійними та громадськими організаціями».

Сьогодні, 27 червня, до 27-ї річниці прийняття Конституції України у філії Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Валентина Отамановського відбувся круглий стіл «Конституція України: від витоків до сьогодення».

Напрацювати практичні заходи і кроки для співпраці влади і громади Вінниччини задля посилення підтримки Збройних Сил України, інших силових структур, підрозділів територіальної оборони, внутрішньо переміщених осіб, найбільш вразливих, незахищених верств населення, а також для активізації національно-патріотичного виховання дітей та молоді – головна мета проєкту.

25 квітня у читальній залі Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Валентина Отамановського відбувся круглий стіл «Диктатори кремля: злочини проти української нації». 

У Вінниці вже декілька місяців працює Гуманітарний хаб для ВПО з інвалідністю, який створено за ініціативи ВМГО «Паросток» та за підтримки донорів, благодійників і волонтерів. Про досягнення та виклики, з якими зіштовхуються відвідувачі та фахівці Гуманітарного хабу, розповідає голова правління ГО «Паросток», авторка ідеї створення хабу Ірина Саранча.

У м. Вінниці на базі ВМГО «Паросток» з 2022 року працює Гуманітарний хаб для ВПО з інвалідністю Вінницької громади, в якому безкоштовно надаються важливі соціальні послуги та гуманітарна підтримка. Волонтери Гуманітарного хабу є слухачами різноманітних історій від ВПО, які звертаються по допомогу. Пропонуємо вашій увазі дві історії, які найбільш повно розкривають позитивний досвід діяльності хабу для ВПО.

Сьогодні, 9 січня, представники Вінницької обласної організації ветеранів України та Благодійного фонду «Фонд підтримки і розвитку України» відвідали Комунальний заклад «Вінницька спеціальна школа для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку», де з нагоди Нового 2023 року та Різдва Христового подарували вихованцям закладу новорічні подарунки.

Сьогодні, 6 грудня, з ініціативи Вінницької обласної асоціації ветеранів силових структур України та Вінницької обласної організації ветеранів України до Дня Збройних Сил України у філії Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Валентина Отамановського відбувся круглий стіл «Збройні Сили України – гарант безпеки і миру».

23 листопада Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» презентувала роботу «Гуманітарного хабу Вінницької громади для ВПО з інвалідністю».

Сьогодні, 1 листопада, у великій залі Вінницького обласного молодіжного центру «KVADRAT» за участю дітей, учнівської та студентської молоді Вінниччини відбувся ювілейний ХХ-й Обласний національно-патріотичний фестиваль мистецтв «Сурми звитяги».

Одним із найважливіших атрибутів державності, гарантом безпеки та свободи України є її Збройні сили. Сьогодні вони стримують ворога в Донецькій та Луганській областях, а також готові до виконання поставлених завдань скрізь, де в цьому виникне потреба.

Сторінка 1 із 10