спікер за трибуною

Саме про це говорили під час інформаційно-просвітницького заходу «Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні», який провели до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 

учасники воркшопу

У рамках започаткованої Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОВА серії тематичних воркшопів, на Вінниччині провели майстер-клас на тему: «Медіаграмотність в умовах війни. Протидія негативним інформаційним викликам сучасного світу». 

фрагмент курсу "Історія українського громадянського суспільства"

24 лютого 2022 року увага всього світу була прикута до України. Тоді на допомогу нашому війську прийшло організоване громадянське суспільство, що здивувало іноземців і подекуди навіть самих українців.

директорка Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОВА Світлана Юзвак та учасники засідання

Відбулось перше заслуховування структурних підрозділів обласної військової адміністрації та інших виконавців Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2024 рік. 

учасники заходу

Майбутнє екології – за маленькими кроками людей, що дбають про навколишнє середовище та створюють гідні умови для його існування. Захід «Посади своє дерево» провели у Вінницькій громаді до Всеукраїнського дня довкілля, який щороку відзначається в третю суботу квітня. 

Члени Громадської ради під час засідання

На черговому засіданні правління члени Громадської ради при облдержадміністрації обговорили можливі кандидатури для подання на нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною», яке відбудеться до Дня Незалежності України.

головна сторінка сайту Влонтерської Платформи

Волонтерство — це добровільна безоплатна суспільно корисна діяльність, спрямована на вирішення або пом’якшення соціальних проблем. Волонтери вкладають свій час, зусилля й талант для того, аби зробити світ кращим.

Учасники пресконференції «Створюємо місцеві рішення разом: результати діяльності коаліції «Вінниччина 1325»

Результати моніторингу представлено 28 лютого під час пресконференції «Створюємо місцеві рішення разом: результати діяльності коаліції «Вінниччина 1325» станом на лютий 2024 року.

Спільне фото учасників заходу

Воркшоп для представників інститутів громадського суспільства Вінниччини пройшов сьогодні  в Офіційному медіацентрі Вінницької обласної військової адміністрації.

Фото засідання Громадської ради

Учора, 8 лютого, під час чергового засідання правління члени Громадської ради опрацювали проєкт Плану роботи Громадської ради при облдержадміністрації на 2024 рік, включивши до нього попередньо надані комітетами пропозиції та взявши до уваги зауваження.

учасники та учасниці воркшопу в медіацентрі

Сьогодні в офіційному медіацентрі Вінницької обласної військової адміністрації відбувся тренінговий семінар для інститутів громадянського суспільства. Це - перший воркшоп із серії «Розвиток громад через спроможні організації».

учасники форуму

До Міжнародного Дня волонтера на Вінниччині відбувся ветеранський волонтерський форум «Волонтери – люди доброї волі». Організували  захід обласна організація ветеранів України спільно з обласною універсальною науковою бібліотекою імені В. Отамановського.

 Представлення проєкт обласного бюджету на 2024 рік

На спільному засіданні Громадської ради при облдержадміністрації та Громадської ради при обласній Раді були представлені проєкт обласного бюджету на 2024 рік та проєкт Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на наступний рік.

засідання Громадської ради при облдержадміністрації

У пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної військової адміністрації відбулось чергове засідання правління Громадської ради при облдержадміністрації.

люди в залі

Про дорадництво в аграрній сфері та важливість національно-патріотичного виховання дітей та молоді говорили члени Громадської ради при облдержадміністрації під час чергового засідання правління.

Для новостворених інститутів громадського суспільства, які потребують менторської підтримки, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОВА провів воркшоп «Станьмо лідерами змін».

Сторінка 1 із 11