Під головними цінностями Європейського Союзу може підписатися кожний українець. Це свідчить про те, що ми вже є частиною ЄС, принаймні – ментально.

Світогляд Європейського Союзу ґрунтується на шести основних цінностях.

Як відповідь Європейського Союзу на російську агресію проти України Європейська Комісія та держави-члени ЄС, що межують з Україною, організували 12 травня 2022 року «шляхи солідарності» між Україною та ЄС. «Шляхи солідарності» — це важливі коридори для українського сільськогосподарського експорту, а також для експорту й імпорту інших товарів.

Про це заявила Віцепремʼєр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина на форумі Re:Open Zakarpattia.

На доручення Президента України Володимира Зеленського, Міністерство закордонних справ продовжує активну роботу з міжнародними партнерами задля відновлення енергетичної інфраструктури України, пошкодженої внаслідок російського ракетного терору. 

Європейська Комісія надає ще 100 млн євро семи державам-членам, що приймають українців, які рятуються від війни. Відповідне рішення було ухвалене після глобального збору благодійних внесків «Stand Up for Ukraine» 9 квітня, під час якого Єврокомісія заявила про виділення до 400 млн євро на підтримку тимчасово переміщених українців, які тікають від війни.

Ухвалення цього закону є необхідною умовою для виконання рекомендацій Єврокомісії. Як зазначається у рішенні Європейської Ради щодо надання Україні статусу-кандидата: «щойно всі умови будуть повністю виконані, Рада ЄС ухвалить рішення щодо подальших кроків».

2 серпня 2022 року Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроєкт №7420 «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо деяких питань виконання глави 5 розділу ІV Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони». «За» проголосували 275 народних депутатів.

 У 2023 році має відбутися одна з найбільш значущих євроінтеграційних подій – об’єднання енергосистеми України з європейською мережею операторів системи передачі електроенергії ENTSO-E. Це свого роду «безвіз» у сфері енергетики, який дозволить нам збільшити обсяги торгівлі електроенергією з Європою. А також – балансувати надлишки та дефіцити електроенергії, які можуть виникати в системі, з нашими європейськими партнерами.

Наше тіло приблизно на 60% складається з неї, і вона покриває близько 70% поверхні планети. Нам може здаватися, що довкола повно води – але це не так. У 2020 р. приблизно кожен четвертий житель планети не мав у себе вдома джерела безпечної питної води.

Ще десяток років тому словосполучення «українська устриця» могло викликати скептичну посмішку. Хоча устриці на території України їдять з часів античності, відколи давні греки засновували на північному узбережжі Чорного моря свої міста.

 Телекомунікаційний сектор України зазнав значних змін, включаючи розвиток нових технологій та зростання значення телекомунікацій для національних економік та міжнародної торгівлі телекомунікаційними послугами.

Переможці отримають стипендію на здобуття ступеня магістра з міждисциплінарних європейських студій протягом 2022-2023 навчального року.

  1. #EUkraina: Основа якісної школи - партнерство між педагогами, учнем та батьками
  2. #EUkraina: Україна прагне інтегруватися в Єдиний цифровий ринок Європейського Союзу
  3. #EUkraina: Стимулюємо розвиток «зеленої» енергетики»
  4. В Україні стартував другий етап державної комунікаційної кампанії EUКраїна
  5. #Цеєвроінтеграція #інтегруємось: Завдання Уряду на найближчі роки – створити таку систему освіти, щоб українські діти могли успішно вступати в національні або європейські виші, незалежно від того, яку школу вони завершили
  6. #Цеєвроінтеграція #інтегруємось: Відбулась презентація ситуаційного аналізу комунікаційної стратегії євроінтеграції України
  7. #Цеєвроінтеграція #інтегруємось: Україна поступово інтегрується до Євросоюзу та впроваджує необхідне законодавство, щоб гармонізувати його з нормами законодавства ЄС
  8. Оновлення інфраструктури допоможе забезпечити базову цінність Європейського Союзу – свободу пересування для всіх
  9. #ЦеЄвроінтеграція #інтегруємось: Одним із пріоритетів України є синхронізація з Європейським Зеленим Курсом та визначення власного шляху зеленого переходу
  10. Прем’єр-міністр України та Голова Парламенту Грузії обговорили рух країн в ЄС і НАТО (2)

Сторінка 1 із 3