керівник Офісу Глави держави Андрій Єрмак

У продовження діалогу між Президентом України Володимиром Зеленським і Президентом Південно-Африканської Республіки Сирілом Рамафосою керівник Офісу Глави держави Андрій Єрмак провів телефонну розмову з радником Президента ПАР з питань національної безпеки Сідні Муфамаді.

керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак в ефірі телевізійного марафону «Єдині новини»

Саміт миру – це найважливіший дипломатичний прорив України за всі роки незалежності. Так прокоментував результати Глобального саміту миру керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак в ефірі телевізійного марафону «Єдині новини». 

Перелік країн, які підписали комюніке

101 країна та міжнародна організація, лідери країн та урядів протягом 15-16 червня обговорили у Швейцарії можливі шляхи досягнення миру в Україні на основі Формули миру Президента Володимира Зеленського.

учасники засідання

Сьогодні відбулось чергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Його провів Міністр охорони здоров’я, заступник голови Державної комісії Віктор Ляшко. 

Президент України Володимир Зеленський та Президент США Джозеф Байден

Володимир Зеленський подякував Джозефу Байдену за лідерство, яке проявилося, зокрема, цією угодою та роками підтримки України, а також обом командам, які працювали над змістом документа.

учасники зустрічі

За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, його заступник Андрій Кавунець провів зустріч із директором Відокремленого підрозділу Асоціації Triangle Génération Humanitaire в Україні Марко Франческо Ренато Лоіодіче та в.о. регіонального Координатора в м. Вінниця Андрієм Воронюком. 

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака

В офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації відбувся брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олени Корчаки.

учасники зустрічі

Під час візиту до Саудівської Аравії Президент України Володимир Зеленський зустрівся зі Спадкоємним принцом, Прем’єр-міністром Саудівської Аравії Мухаммадом бін Салманом аль Саудом.

учасники зустрічі

Заступниця керівника Офісу Президента України Ірина Мудра у Страсбурзі представила українську делегацію на усних слуханнях щодо суті у міждержавній справі «Україна та Нідерланди проти Росії» у Європейському суді з прав людини. 

Зображення з написом "Зроблено в Україні"

Це вже десятий офіс в Україні, де підприємці можуть отримати інформацію, консультації та допомогу в оформленні документів та бізнес-планів на урядові та регіональні грантові програми.

Сторінка 1 із 308