Протидія торгівлі людьми

На Вінниччині підбили підсумки за 2023 рік у сферах запобігання домашньому насильству, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків

На Вінниччині підбили підсумки за 2023 рік у сферах запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

21 лютого відбулось розширене засідання обласної Міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

Спільне фото учасників зустрічі

Вінниччина продовжує зміцнювати співпрацю з міжнародними партнерами у сфері гуманітарного реагування

У Хмельницькому відбулась зустріч представників Управління ООН з координації гуманітарних справ (OCHA Ukraine) із партнерами, які працюють у Вінницькій, Хмельницькій та Житомирській областях.

Інфографіка з контактами служб, які надають допомогу постраждалим від сексуального насильства

Як допомогти постраждалим від сексуального насильства під час війни?

Сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом, стає жахливою та руйнівною зброєю, яку ворог свідомо використовує у воєнних діях для створення атмосфери страху, безпорадності та деморалізації населення.

інформаційні матеріали

Вінниччина проти насильства

Про те, як Вінниччина долучилась до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», поінформували в Департаменті соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної військової адміністрації.

Освіта, спорт, медицина, соціальна галузь та протидія торгівлі людьми – ключові напрямки роботи фахівців соціально-гуманітарної сфери Вінниччини

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів ОВА та державними службами соціально-гуманітарної сфери Вінницької області.