Безбар'єрність

Фото Першого заступника Начальника ОВА Наталі Заболотної та учасників наради

Психологічна підтримка та реабілітація, допомога родинам військових і вимушених переселенців, - у пріоритеті роботи ОВА

Сьогодні Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів обласної військової адміністрації та профільних служб соціально-гуманітарної сфери Вінниччини.

Спільне фото учасників зустрічі

Вінниччина продовжує зміцнювати співпрацю з міжнародними партнерами у сфері гуманітарного реагування

У Хмельницькому відбулась зустріч представників Управління ООН з координації гуманітарних справ (OCHA Ukraine) із партнерами, які працюють у Вінницькій, Хмельницькій та Житомирській областях.

Фото учасників зустрічі

Вінницька ОВА посилює співпрацю з міжнародними організаціями задля добробуту ВПО

Перший заступник Начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна та заступник Начальника ОВА Андрій Кавунець провели зустріч із представниками Управління Верховного комісара ООН у справах біженців у Вінницькій області.

інфографіка

Безбар’єрність та комфортні умови праці для кожного. Облаштуйте робоче місце для людини з інвалідністю та отримайте компенсацію з Дією

Найняли на роботу людину з інвалідністю? Подайте заяву на порталі Дія й отримайте компенсацію від держави за облаштування робочого місця.

На Вінниччині відбувся форум щодо реалізації проєкту з посилення згуртованості громад та впровадження інклюзивних рішень

На Вінниччині відбувся форум щодо реалізації проєкту з посилення згуртованості громад та впровадження інклюзивних рішень

Сьогодні відбувся регіональний форум у межах проєкту «Сприяння соціальному згуртуванню постраждалих громад, де впроваджуються інклюзивні житлові рішення».

За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, у заході взяв участь його заступник Андрій Кавунець.

зображення смартфона на синьому тлі з логотипами Дії, Укрзалізниці та написом "Претензійне повернення квитків тепер онлайн"

Замість паперів та походів у касу — Дія.Підпис. Укрзалізниця запустила онлайн-сервіс претензійного повернення квитків

Хочете повернути квиток онлайн, а послуга вже закрита або недоступна? Відтепер оформити претензійне повернення квитків можна онлайн — з Дією! Укрзалізниця цифровізувала процес, тож тепер достатньо оформити електронну версію заяви й підписати її Дія.Підписом.

В Україні запрацював Координаційний штаб з питань приведення до належного стану захисних споруд цивільного захисту

В Україні запрацював Координаційний штаб з питань приведення до належного стану захисних споруд цивільного захисту

6 лютого відбулось перше засідання Координаційного штабу з питань приведення об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту як таких, що мають стратегічне значення для забезпечення захисту населення, у належний стан.

фото зустрічі керівництва області та представників ОБСЄ в залі засідань

За участю представників ОБСЄ на Вінниччині обговорили реалізацію проєктів, спрямованих на підтримку вразливих категорій

Начальник ОВА Сергій Борзов разом із делегацією представників Програми підтримки ОБСЄ для України на чолі зі спеціальним представником Головування – Координатором проєктів ОБСЄ в Україні, Послом Марцелом Пешком обговорили ключові напрямки співпраці щодо надання підтримки людям, які найбільше її потребують.

на фото Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна, заступник Начальника ОВА Андрій Кавунець та представники МОМ у приміщенні пансіонату

Безбар’єрність в дії: В обласному пансіонаті для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку запрацював сучасний спеціалізований ліфт

Сучасний лікарняний ліфт з'явився у Вінницькому обласному пансіонаті для людей з інвалідністю та людей похилого віку.

на фото Начальник ОВА Сергій Борзов за трибуною презентує звіт на сесії обласної Ради

Сергій Борзов презентував звіт про роботу обласної військової адміністрації за ІІ півріччя 2022 року та І півріччя 2023-го

Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов на черговій 48 сесії обласної Ради представив звіт про здійснення обласною військовою адміністрацією повноважень, делегованих облрадою, за ІІ півріччя 2022 року та І півріччя 2023-го.

Соціальна допомога дітям з інвалідністю. Які документи потрібні для оформлення?

Соціальна допомога дітям з інвалідністю. Які документи потрібні для оформлення?

Діти з інвалідністю та люди, що мають інвалідність з дитинства, мають право на соціальну допомогу. Вона призначається на весь час інвалідності, встановленої органами медико-соціальної експертизи (МСЕК).

реабілітолог та пацієнт на милицях

Протезування в Україні безкоштовне!

Як повідомила Перший заступник Начальник ОВА Наталя Заболотна, лише у 2023 році Вінницьке обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю профінансувало допоміжні засоби реалізації на загальну суму 215 132 293 млн грн. Сформували 29 354 направлень.

У Тростянці відкрили «Центр активності громадян» в рамках швейцарсько - української Програми EGAP

У Тростянці відкрили «Центр активності громадян» в рамках швейцарсько - української Програми EGAP

Тростянецька громада тісно співпрацює із програмою EGAP, що впроваджується Фондом Східна Європа у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки Уряду Швейцарії.

люди в приміщенні

Майже за рік у реабілітаційному відділенні ВОКПЛ ім. акад. О.І.Ющенка пролікували понад 1200 пацієнтів

Як повідомили у Департаменті охорони здоров'я та реабілітації ОВА, у реабілітаційному відділенні Вінницької обласної клінічної психоневрологічної лікарні імені акад. О.І. Ющенка пройшли лікування 1200 пацієнтів.

Сторінка 1 із 2