Відбудова

представники Вінниччини та румунської делегації на другому Міжнародному саміті міст і регіонів

Сергій Борзов, представники громад, чеська і румунська делегації взяли участь у другому Міжнародному саміті міст і регіонів

Сьогодні, у День Європи, Президент Володимир Зеленський взяв участь у другому Міжнародному саміті міст і регіонів. На заході також були присутні: Президентка Європейського парламенту Роберта Мецола, Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, народні депутати, урядовці, представники українських та іноземних органів самоврядування. 

фото головної сторінки вебсайту Програми "ВідНОВА:UA"

Приєднуйтесь до молодіжних обмінів національної програми «ВідНОВА:UA»

Програма спрямована на активних молодих людей віком від 18 до 35 років, які бажають дізнатися більше про свою країну, а також сприяти її якісному відновленню та відбудові. «ВідНОВА:UA» реалізується шляхом проведення молодіжних обмінів.

Президент України Володимир Зеленський на засіданні Конгресу

Для подолання сьогоднішніх викликів потрібна максимальна єдність і взаємодія – Президент на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

Президент України Володимир Зеленський узяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад у Чернівцях.

Зображення з написом "Готові рішення для відбудови шкіл"

Проєкт GIZ презентував оновлену редакцію методичного посібника по проектуванню енергоефективних шкіл

Оновлена редакція Методичного  посібника враховує усі зміни законодавств, які відбулися у період з 2021-2023 років, зокрема нового Закону України «Про енергетичну ефективність», деяких ДБН і національних стандартів у сфері управління відходами руйнації, термомодернізації , вимог до укриття  тощо.

Начальник ОВА Сергій Борзов під час церемонії підписання меморандумів

У рамках меморандуму на Вінниччині збудують житло для тих, хто втратив домівку через війну

Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов підписав Меморандуми про співпрацю в межах Проєкту із забезпечення доступним житлом переселенців та людей, які постраждали від війни.

фото зустрічі керівництва області та представників ОБСЄ в залі засідань

За участю представників ОБСЄ на Вінниччині обговорили реалізацію проєктів, спрямованих на підтримку вразливих категорій

Начальник ОВА Сергій Борзов разом із делегацією представників Програми підтримки ОБСЄ для України на чолі зі спеціальним представником Головування – Координатором проєктів ОБСЄ в Україні, Послом Марцелом Пешком обговорили ключові напрямки співпраці щодо надання підтримки людям, які найбільше її потребують.

на фото Начальник ОВА Сергій Борзов за трибуною презентує звіт на сесії обласної Ради

Сергій Борзов презентував звіт про роботу обласної військової адміністрації за ІІ півріччя 2022 року та І півріччя 2023-го

Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов на черговій 48 сесії обласної Ради представив звіт про здійснення обласною військовою адміністрацією повноважень, делегованих облрадою, за ІІ півріччя 2022 року та І півріччя 2023-го.

спікер за трибуною та представники медіа

В рамках проєкту "Пліч-о-пліч" Вінниччина відновлює житло та інфраструктуру деокупованої території Херсонщини

Після звільнення Правобережжя Херсонської області Президентом України Володимиром Зеленським було започатковано ініціативу «Пліч-о-пліч».

Президент Володимир Зеленський за трибуною

«Дія» стане одним із сервісів – провайдерів відбудови України – виступ Президента Володимира Зеленського на Diia Summit 2023

Вітаю всіх! І радий тому, що справді під кінець року ми з вами в таких світлих умовах. Це дуже важливо. Можемо говорити зовсім не про блекаут, а про абсолютно протилежну тему – про наші державні цифрові сервіси.

 Начальник ОВА Сергій Борзов та учасники засідання Конгресу

Конгрес – єдиний і найбільший в Україні майданчик, де можна відверто говорити про те, що хвилює громади, - Сергій Борзов

Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов взяв участь у підсумковому засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що відбувся у Львові.

Відновлений будинок на Херсонщині

В рамках загальнонаціонального проекту «Пліч-о-пліч» Вінниччина повністю відновила десять перших будинків калинівчан на Херсонщині

Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, у цих будинках замінено покрівлю, встановлено металопластикові вікна та двері, здійснено фасадні роботи. Житло повністю готове для проживання.

Сторінка 1 із 2