Міжнародна співпраця

На фото Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністерка Данії Метте Фредеріксен
фото реанімобіля

У співпраці з партнерами обласна дитяча клінічна лікарня отримала реанімобіль і переносну зарядну станцію

Начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов підписав Меморандум між Вінницькою ОВА та Всеукраїнською благодійною організацією "Українська Федерація продовольчих банків".

фото Начальника ОВА Сергія Борзова, заступника Начальника ОВА Андрія Кавунця, директорки Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА Ольги Задорожної, керівництва лікарні та представників ВБО

Вінницька ОВА та ВБО «Українська Федерація продовольчих банків» підписали Меморандум про співпрацю

Начальник ОВА Сергій Борзов підписав Меморандум між Вінницькою обласною військовою адміністрацією та Всеукраїнською благодійною організацією «Українська Федерація продовольчих банків».

Спільне фото учасників зустрічі

Вінниччина продовжує зміцнювати співпрацю з міжнародними партнерами у сфері гуманітарного реагування

У Хмельницькому відбулась зустріч представників Управління ООН з координації гуманітарних справ (OCHA Ukraine) із партнерами, які працюють у Вінницькій, Хмельницькій та Житомирській областях.

Про важливі аспекти життя Тульчинського району інформує начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк

Про важливі аспекти життя Тульчинського району інформує начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк

Діяльність Тульчинської районної військової адміністрації за період 2023 та початку 2024 року була спрямована на збереження стабільності роботи усіх галузей регіону, всебічну допомогу Збройним Силам України, підвищення обороноздатності району та підтримку соціально вразливих категорій населення. На цьому наголосив під час брифінгу в офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації начальник Тульчинської РВА Олександр Гаврилюк.

Заступник Начальника ОВА Андрій Кавунець провів зустріч із представниками міжнародних організацій, що входять до Кластеру з питань житла та непродовольчих товарів.

Кластер з питань житла та непродовольчих товарів продовжує надавати підтримку ВПО на Вінниччині

За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, його заступник Андрій Кавунець провів зустріч із представниками міжнародних організацій, що входять до Кластеру з питань житла та непродовольчих товарів.

фото зустрічі Начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Індія в Україні паном Харшем Кумаром Джейном

Вінниччина налагоджує співпрацю з Республікою Індія щодо гуманітарного відновлення

Начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Індія в Україні паном Харшем Кумаром Джейном.

На Вінниччині обговорили можливості співпраці з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Індія в Україні

На Вінниччині обговорили можливості співпраці з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Індія в Україні

Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Індія в Україні паном Харшем Кумаром Джейном.

Подільський регіональний центр онкології отримав партію протипухлинних засобів від французьких благодійників

Подільський регіональний центр онкології отримав партію протипухлинних засобів від французьких благодійників

Як зазначають у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації ОВА, 1080 упаковок препарату європейського виробництва для лікування онкопатологій передали у Вінницю ВГО «Всеукраїнська рада реанімації (ресусцитації) та екстреної медичної допомоги» й Асоціація «Медична та благодійна допомога Франція-Украïна».

фото Керівника ОПУ Андрія Єрмака з учасниками Міжнародної робочої групи з безпекових питань та євроатлантичної інтеграції

Андрій Єрмак у Мюнхені провів зустріч членів Міжнародної робочої групи з безпекових питань та євроатлантичної інтеграції України

На полях Мюнхенської конференції з питань безпеки керівник Офісу Президента Андрій Єрмак спільно з Генеральним секретарем НАТО у 2009–2014 роках Андерсом Фогом Расмуссеном провів зустріч Міжнародної робочої групи з безпекових питань та євроатлантичної інтеграції України.

фото Начальника ОВА Сергія Борзова під час церемонії підписання меморандумів

У рамках меморандуму на Вінниччині збудують житло для тих, хто втратив домівку через війну

Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов підписав Меморандуми про співпрацю в межах Проєкту із забезпечення доступним житлом переселенців та людей, які постраждали від війни.

фото Володимира Зеленського та Олафа Шольца

У Берліні Володимир Зеленський та Олаф Шольц підписали безпекову угоду між Україною та Німеччиною у межах Вільнюської декларації G7

У межах візиту до Німеччини Президент України Володимир Зеленський підписав із Федеральним канцлером ФРН Олафом Шольцом Угоду про співробітництво у сфері безпеки та довгострокову підтримку між Україною та Федеративною Республікою Німеччина.

Фото учасників зустрічі

Вінницька ОВА посилює співпрацю з міжнародними організаціями задля добробуту ВПО

Перший заступник Начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна та заступник Начальника ОВА Андрій Кавунець провели зустріч із представниками Управління Верховного комісара ООН у справах біженців у Вінницькій області.

На Вінниччині з міжнародною організацією PATH обговорили ключові напрямки співпраці щодо протидії туберкульозу

На Вінниччині з міжнародною організацією PATH обговорили ключові напрямки співпраці щодо протидії туберкульозу

У 2022 році на Вінниччині почали втілювати проєкт USAID «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», що впроваджується міжнародною організацією РАТН. 

На Вінниччині відбувся форум щодо реалізації проєкту з посилення згуртованості громад та впровадження інклюзивних рішень

На Вінниччині відбувся форум щодо реалізації проєкту з посилення згуртованості громад та впровадження інклюзивних рішень

Сьогодні відбувся регіональний форум у межах проєкту «Сприяння соціальному згуртуванню постраждалих громад, де впроваджуються інклюзивні житлові рішення».

За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, у заході взяв участь його заступник Андрій Кавунець.

фото Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, що сидить біля Прапора України та прапора ЄС

Денис Шмигаль: Стратегічне завдання — це закріпити повністю вільний режим торгівлі України та ЄС в Угоді про асоціацію

Цього року перед Україною стоїть багато викликів в економічній площині. Особливий фокус — на логістиці, експорті та збільшенні іноземних інвестицій. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 9 лютого.

Сторінка 1 із 4