Міжнародна співпраця

Перелік країн, які підписали комюніке

На Глобальному саміті миру у Швейцарії підписано Спільне комюніке країн - учасниць про основи миру в Україні

101 країна та міжнародна організація, лідери країн та урядів протягом 15-16 червня обговорили у Швейцарії можливі шляхи досягнення миру в Україні на основі Формули миру Президента Володимира Зеленського.

напис "Summit on Peace in Ukraine"

Глобальний саміт Миру - політична подія, яка показала згуртованість світу довкола України

Глобальний саміт Миру - велика політична подія, яка показала згуртованість світу довкола України. Як підкреслив Начальник ОВА Сергій Борзов, вперше в історії світ обʼєднався заради України та миру, який можливий лише на основі міжнародного права і Статуту ООН.

учасники зустрічі

Україна та Палау встановили дипломатичні відносини

На полях Глобального саміту миру у Швейцарії Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Президентом Республіки Палау Сурангелом Віппсом-молодшим. У присутності лідерів міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба і державний секретар Палау Густав Айтаро підписали Спільне комюніке про встановлення дипломатичних відносин між державами. 

учасники зустрічі

На Вінниччині обговорили можливості співпраці з Відокремленим підрозділом Асоціації Triangle Génération Humanitaire

За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, його заступник Андрій Кавунець провів зустріч із директором Відокремленого підрозділу Асоціації Triangle Génération Humanitaire в Україні Марко Франческо Ренато Лоіодіче та в.о. регіонального Координатора в м. Вінниця Андрієм Воронюком. 

Учасники зустрічі

На Вінниччині обговорили напрями можливої співпраці з французькою агенцією «Expertise France»

За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, директорка Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА Ольга Задорожна та її заступниця Тетяна Бондаренко зустрілися із менеджером проєкту Expertise France Артуром Ланглуа.

Представники профільних служб під час навчань

На Вінниччині відбулись спільні навчання українських та польських рятувальників

Понад 100 рятувальників взяли участь у проведенні пожежно-тактичних навчань спільно з пошуково-рятувальною групою Добровільної пожежної дружини Валбжих (Республіка Польща) та медичної рятувальної групи Польського Червоного Хреста.

учасники зустрічі

Розвиток оборонної співпраці, Глобальний саміт миру, шлях до ЄС і НАТО: Володимир Зеленський зустрівся з Премʼєр-міністром Швеції

Під час робочого візиту до Королівства Швеція Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Прем’єр-міністром цієї країни Ульфом Крістерссоном. Глава держави подякував йому за організацію третього саміту Україна – Північна Європа у Стокгольмі, результати якого напряму позначаться на посиленні оборонних спроможностей України. Володимир Зеленський також відзначив вагому всебічну допомогу нашій державі з боку Швеції від початку повномасштабного вторгнення РФ. 

Президент України Володимир Зеленський

На саміті в Стокгольмі обговорили посилення української ППО, оборонну підтримку та підготовку до Саміту миру – Володимир Зеленський

Учасники третього саміту Україна – Північна Європа у Стокгольмі обговорили оборонну співпрацю, військову підтримку, посилення протиповітряної оборони, євроатлантичну інтеграцію нашої держави та підготовку до Саміту миру. Про це сказав Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками ЗМІ. 

Представник Товариства Червоного Хреста України та люди в залі

Міжнародні та громадські організації надали підтримку постраждалому населенню Жмеринки

На запит Вінницької обласної військової адміністрації на місце події виїхали представники Товариства Червоного Хреста України, які забезпечили постраждале населення гарячими напоями, питною водою та перекусами.

Президент України Володимир Зеленський стоїть на фоні зруйнованої друкарні у Харкові

Ми не хочемо, щоб так само, як ці книжки, згорів Статут ООН — звернення Президента України до світових лідерів напередодні Саміту миру

Для них це задоволення – спалювати. Ми всі знаємо, із ким маємо справу. Росією керують люди, які хочуть зробити нормою спалювати життя, руйнувати міста й села, розділяти народи та стирати національні кордони війною. Немає нації, яка здатна зупинити таку війну лише своїми зусиллями. Потрібна участь лідерів світу.

Сторінка 1 із 8