Безпека населення

Спільне фото учасників зустрічі

Вінниччина продовжує зміцнювати співпрацю з міжнародними партнерами у сфері гуманітарного реагування

У Хмельницькому відбулась зустріч представників Управління ООН з координації гуманітарних справ (OCHA Ukraine) із партнерами, які працюють у Вінницькій, Хмельницькій та Житомирській областях.

фото речниці ГУ ДСНС у Вінницькій області Оксани Урбанської

Брифінг речниці ГУ ДСНС у Вінницькій області Оксани Урбанської

Під час брифінгу в офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації 19 лютого речниця ГУ ДСНС у Вінницькій області Оксана Урбанська розповіла про надзвичайні події в області за тиждень, що минув.

фото Володимира Зеленського та Олафа Шольца

У Берліні Володимир Зеленський та Олаф Шольц підписали безпекову угоду між Україною та Німеччиною у межах Вільнюської декларації G7

У межах візиту до Німеччини Президент України Володимир Зеленський підписав із Федеральним канцлером ФРН Олафом Шольцом Угоду про співробітництво у сфері безпеки та довгострокову підтримку між Україною та Федеративною Республікою Німеччина.

фото медичного працівника, який працює з мікроскопом

Як жінкам вберегтися від раку? Рекомендації фахівців Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб

Як повідомили в обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ України, торік на Вінниччині з метою раннього виявлення раку шийки матки в лабораторії Подільського регіонального центру онкології виконано понад 84200 цитологічних досліджень.

Сторінка 1 із 11