Підтримка захисників

зображення з написом "Людину з бойовим досвідом можуть вирізняти..."

Ти як? Особливості адаптації людей з бойовим досвідом до цивільного життя

На війні, кажуть ветерани, все чітко і зрозуміло: є свої і вороги, є "чорне" і "біле", є накази і конкретні задачі. У цивільному житті, яке для них іноді починається з чистого аркуша, постійно змінюються події, щось виходить з ладу, ламаються плани, а люди підводять.

Фото Першого заступника Начальника ОВА Наталі Заболотної та учасників наради

Психологічна підтримка та реабілітація, допомога родинам військових і вимушених переселенців, - у пріоритеті роботи ОВА

Сьогодні Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів обласної військової адміністрації та профільних служб соціально-гуманітарної сфери Вінниччини.

На Вінниччині підбили підсумки за 2023 рік у сферах запобігання домашньому насильству, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків

На Вінниччині підбили підсумки за 2023 рік у сферах запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

21 лютого відбулось розширене засідання обласної Міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

Спільне фото учасників зустрічі

Вінниччина продовжує зміцнювати співпрацю з міжнародними партнерами у сфері гуманітарного реагування

У Хмельницькому відбулась зустріч представників Управління ООН з координації гуманітарних справ (OCHA Ukraine) із партнерами, які працюють у Вінницькій, Хмельницькій та Житомирській областях.

Про важливі аспекти життя Тульчинського району інформує начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк

Про важливі аспекти життя Тульчинського району інформує начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк

Діяльність Тульчинської районної військової адміністрації за період 2023 та початку 2024 року була спрямована на збереження стабільності роботи усіх галузей регіону, всебічну допомогу Збройним Силам України, підвищення обороноздатності району та підтримку соціально вразливих категорій населення. На цьому наголосив під час брифінгу в офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації начальник Тульчинської РВА Олександр Гаврилюк.

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна в студії ТРК "Вінниччина"

Як система соціального захисту Вінниччини реагує на виклики? Інтерв’ю Наталі Заболотної в ефірі ТРК «Вінниччина»

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна в інтерв’ю ТРК «Вінниччина» розповіла про соціальну підтримку ветеранів і родин наших Захисників та Захисниць на Вінниччин

інфографіка "Як отримати ОГД у разі встановлення інвалідності"

Міноборони: Як отримати одноразову грошову допомогу у разі встановлення інвалідності?

На одноразову грошову допомогу (ОГД) мають право військовослужбовці, які отримали поранення, травму, контузію, каліцтво або захворювання, та мають довідку медико-соціальної експертної комісії (МСЕК), якою встановлено інвалідність, або відсоток втрати працездатності.

Сторінка 1 із 6