Бізнес

ноутбук та надпис «Ще сім переможців з Вінниччини отримають грант на започаткування ветеранського бізнесу у рамках програми «Власна справа»

Ще сім переможців з Вінниччини отримають грант на започаткування ветеранського бізнесу у рамках програми «Власна справа»

Як повідомила Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна, серед переможців 12 хвилі подачі заяв на започаткування власної справи вінничани отримають найбільшу кількість грантів.

учасники заходу

На Вінниччині провели перше засідання колегії Департаменту агропромислового розвитку ОВА

Сьогодні в області провели перше засідання колегії Департаменту агропромислового розвитку обласної військової адміністрації. Це консультативно-дорадчий орган для розгляду та вирішення питань, що стосуються агропромислового розвитку.

Агенція регіонального розвитку Вінницької області запрошує до участі у дослідженні

Запрошуємо підприємців та зацікавлених у створенні та розвитку власної справи мешканців громад Вінниччини взяти участь в дослідженні

Агенція регіонального розвитку Вінницької області проводить дослідження потреб та рівня зацікавленості в навчально-консультаційних послугах діючих підприємців та осіб, що хочуть започаткувати і розвивати власну справу

інфографіка

Українські агровиробники отримають мінеральні добрива на осінню посівну через програму USAID АГРО

Як повідомили у Міністерстві аграрної політики та продовольства України,  Уряд США у межах ініціативи AGRI-Україна надасть мінеральні добрива на осінню посівну-2024 для 9 500 українських агровиробників. Допомога розрахована на фермерів з південних, центральних, західних та північно-західних областей.

Зображення з написом "Зроблено в Україні"

У Вінницькій області запрацював регіональний офіс «Зроблено в Україні» для підтримки мікро- та малого бізнесу регіону

Це вже десятий офіс в Україні, де підприємці можуть отримати інформацію, консультації та допомогу в оформленні документів та бізнес-планів на урядові та регіональні грантові програми.

напис "Гранти від держави на відкриття чи розвиток бізнесу"

Ще 330 заявників Вінниччини отримали грант за програмою «є-Робота» на розвиток та започаткування власного бізнесу

Жителями Вінницької області у період з січня по травень 2024 року подано 590 заявок на участь у програмі «є-Робота». Зокрема, 67 звернень надійшло від учасників бойових дій та членів їхніх сімей. 

Начальник ОВА Сергій Борзов та учасники зустрічі

Вінниччина продовжує зміцнювати співпрацю з Латвійською Республікою

Сьогодні Вінниччину з робочим візитом відвідала делегація Латвійської Республіки на чолі з Державним секретарем Міністерства економіки Едмундсом Валантісом. Також в область прибув Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Ілґварс Клява.

Начальник ОВА Сергій Борзов та учасники зустрічі

Велика Британія – надійний партнер Вінниччини

Начальник ОВА Сергій Борзов зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Мартіном Гаррісом, який відвідав Вінниччину з робочим візитом. 

Теплиця з полуницею

Підприємство Вінниччини вже збирає перші врожаї полуниці з теплиць, на будівництво яких залучені грантові кошти за урядовою програмою «Є-робота»

Як повідомив заступник Начальника ОВА Сергій Здітовецький, підприємство вирощує полуницю за сучасними технологіями у закритому ґрунті.

Директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОВА Ігор Цехановський та учасники зустрічі

Міцна економіка — спільними зусиллями: на Вінниччині відбувся круглий стіл з представниками влади, Групи компаній «Аврора» та підприємцями

17 квітня за підтримки обласної військової адміністрації та з ініціативи Групи компаній «Аврора» відбувся круглий стіл за участю стейкхолдерів та підприємців Вінниччини.

директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОВА Ігор Цехановський та учасники зустрічі

На Вінниччині провели круглий стіл щодо підтримки в регіоні малого і середнього бізнесу під час війни

Сьогодні за участю представників влади та бізнесу Вінниччини провели круглий стіл щодо стимулювання інвестиційної привабливості та приватного підприємництва регіону. 

учасники симпозіуму

На Вінниччині відбувся науково – практичний симпозіум «Ринок праці, людський капітал та професійна орієнтація молоді в умовах війни»

Захід провели у приміщенні Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського з нагоди першої річниці заснування Інноваційно-дослідницького центру «Бізнес-парк». 

представники Вінниччини та румунської делегації на другому Міжнародному саміті міст і регіонів

Сергій Борзов, представники громад, чеська і румунська делегації взяли участь у другому Міжнародному саміті міст і регіонів

Сьогодні, у День Європи, Президент Володимир Зеленський взяв участь у другому Міжнародному саміті міст і регіонів. На заході також були присутні: Президентка Європейського парламенту Роберта Мецола, Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, народні депутати, урядовці, представники українських та іноземних органів самоврядування. 

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна та учасники заходу

З представниками бізнесу та працедавцями Вінниччини обговорили можливості повернення ветеранів на робочі місця

Працевлаштування для ветерана – це його впевненість і стабільність у цивільному житті. Це нова мета, яка допомагає зосередитися та відновитися.

учасники семінару

На Вінниччині провели семінар для представників бізнесу і громад щодо прозорих закупівель та можливостей зміцнення економіки

«Як продавати і вигідно купувати – можливості для бізнесу на Prozorro. Prozorro.Продажі»? Такий захід для представників бізнесу та громад області організував Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОВА спільно з електронним майданчиком E-Tender. 

Сторінка 1 із 3