ВПО

Зображення з написом "Зроблено в Україні"

У Вінницькій області запрацював регіональний офіс «Зроблено в Україні» для підтримки мікро- та малого бізнесу регіону

Це вже десятий офіс в Україні, де підприємці можуть отримати інформацію, консультації та допомогу в оформленні документів та бізнес-планів на урядові та регіональні грантові програми.

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна, Віцепрем’єр-міністр України-Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук та учасники засідання

Ірина Верещук взяла участь у розширеному засіданні Коордцентру з підтримки цивільного населення при Вінницькій ОВА

7 червня відбулося розширене засідання Координаційного центру з підтримки цивільного населення при Вінницькій ОВА за участі Віцепрем’єр-міністра України-Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук.

Заступник Начальника ОВА Сергій Здітовецький та Голова Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України Сергій Глухенький

Вінниччина підписала Меморандум про співпрацю із обласною організацією Товариства Червоного Хреста України

4 червня  підписано Меморандум про взаєморозуміння між Вінницькою обласною військовою адміністрацією і Вінницькою обласною організацією Товариства Червоного Хреста України.

напис "Гранти від держави на відкриття чи розвиток бізнесу"

Ще 330 заявників Вінниччини отримали грант за програмою «є-Робота» на розвиток та започаткування власного бізнесу

Жителями Вінницької області у період з січня по травень 2024 року подано 590 заявок на участь у програмі «є-Робота». Зокрема, 67 звернень надійшло від учасників бойових дій та членів їхніх сімей. 

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна та учасники засідання

Підтримка захисників та захисниць, ВПО у громадах – ключові теми засідання Координаційного штабу з питань підтримки цивільного населення на Вінниччині

За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, його Перший заступник Наталя Заболотна провела засідання Координаційного штабу з питань підтримки цивільного населення.

Начальник ОВА Сергій Борзов та учасники зустрічі

Вінниччина продовжує зміцнювати співпрацю з Латвійською Республікою

Сьогодні Вінниччину з робочим візитом відвідала делегація Латвійської Республіки на чолі з Державним секретарем Міністерства економіки Едмундсом Валантісом. Також в область прибув Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Ілґварс Клява.

Начальник ОВА Сергій Борзов та учасники зустрічі

Велика Британія – надійний партнер Вінниччини

Начальник ОВА Сергій Борзов зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Мартіном Гаррісом, який відвідав Вінниччину з робочим візитом. 

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна та учасники заходу

В Іллінецькій громаді відзначили обдаровану молодь

За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, його Перший заступник Наталя Заболотна привітала обдаровану молодь в Іллінецькій громаді - переможців всеукраїнських та обласних етапів учнівських предметних олімпіад та різних конкурсів.

Народна депутатка України Ірина Борзова та діти з рюкзаками у залі

Діти ВПО, які навчаються на Вінниччині, отримують рюкзаки та шкільне приладдя за підтримки американських партнерів

Діти внутрішньо переміщених осіб, які навчаються у школах Вінниці та області, продовжують отримувати ортопедичні рюкзаки з навчальним приладдям від американських партнерів.

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна та учасники апаратної наради

Розвиток молодіжної політики, сімейних форм виховання та медицини, підтримка захисників і ВПО,  - пріоритети соціально-гуманітарної сфери Вінниччини

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна провела апаратну нараду, на якій підбили підсумки роботи та визначили нові завдання для структурних підрозділів ОВА й служб соціально-гуманітарної сфери Вінниччини.

учасники симпозіуму

На Вінниччині відбувся науково – практичний симпозіум «Ринок праці, людський капітал та професійна орієнтація молоді в умовах війни»

Захід провели у приміщенні Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського з нагоди першої річниці заснування Інноваційно-дослідницького центру «Бізнес-парк». 

Учасники другого Міжнародного саміту міст і регіонів

На другому Міжнародному саміті міст і регіонів Вінниччина представила напрацювання у сфері підтримки ВПО та співпраці з партнерами

Прийом евакуйованих людей з інвалідністю, співпраця з міжнародними партнерами та організаціями – шлях Вінниччини з 24 лютого 2022 року.

Оголошення про Всеукраїнський форум для молоді з числа ВПО «Проблеми та шляхи їх вирішення»

Долучайтесь до Всеукраїнського форуму для молоді з числа ВПО «Проблеми та шляхи їх вирішення»

До участі у Всеукраїнському форумі «Проблеми та шляхи їх вирішення» запрошують молодь віком 18-35 років з числа внутрішньо переміщених осіб або молодь, яка працює з внутрішньо переміщеними особами.

представники Вінниччини та румунської делегації на другому Міжнародному саміті міст і регіонів

Сергій Борзов, представники громад, чеська і румунська делегації взяли участь у другому Міжнародному саміті міст і регіонів

Сьогодні, у День Європи, Президент Володимир Зеленський взяв участь у другому Міжнародному саміті міст і регіонів. На заході також були присутні: Президентка Європейського парламенту Роберта Мецола, Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, народні депутати, урядовці, представники українських та іноземних органів самоврядування. 

Начальник ОВА Сергій Борзов, Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна, заступник Начальника ОВА Андрій Кавунець разом з Секретарем Ясської повітової ради Лакраміоарою Вернікою-Даскалеску

Вінниччину з робочим візитом відвідала Секретар Ясської повітової ради Лакраміоара Верніка-Даскалеску

Начальник ОВА Сергій Борзов провів офіційну зустріч із Секретарем Ясської повітової ради Лакраміоарою Вернікою-Даскалеску, яка прибула до Вінниччини з робочим візитом.

Сторінка 1 із 7