Цифровізація

Фото Першого заступника Начальника ОВА Наталі Заболотної та учасників наради

Психологічна підтримка та реабілітація, допомога родинам військових і вимушених переселенців, - у пріоритеті роботи ОВА

Сьогодні Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів обласної військової адміністрації та профільних служб соціально-гуманітарної сфери Вінниччини.

Спільне фото учасників зустрічі

Вінниччина продовжує зміцнювати співпрацю з міжнародними партнерами у сфері гуманітарного реагування

У Хмельницькому відбулась зустріч представників Управління ООН з координації гуманітарних справ (OCHA Ukraine) із партнерами, які працюють у Вінницькій, Хмельницькій та Житомирській областях.

інфографіка

Безбар’єрність та комфортні умови праці для кожного. Облаштуйте робоче місце для людини з інвалідністю та отримайте компенсацію з Дією

Найняли на роботу людину з інвалідністю? Подайте заяву на порталі Дія й отримайте компенсацію від держави за облаштування робочого місця.

Як створювати проєкти у громадах: новий освітній серіал від Дія.Освіта

Як створювати проєкти у громадах: новий освітній серіал від Дія.Освіта

Мінцифра спільно з Українською академією лідерства, EasyBusiness та Центром економічного відновлення презентували освітній серіал «Як створювати проєкти у громадах». Він складається з 13 серій та має покроковий алгоритм дій, який допоможе активній молоді змінювати громади по всій Україні. Серіал вже доступний на Дія.Освіта.

фото друкування на ноутбуці

Безкоштовна англійська для дітей: онлайн-школа All Right приєдналась до мовної програми Future Perfect

У межах національної програми школа надасть доступ до освітніх можливостей на два роки дітям віком від 4 до 12 років. Безоплатний доступ буде надано до різних навчальних матеріалів.

зображення смартфона на синьому тлі з логотипами Дії, Укрзалізниці та написом "Претензійне повернення квитків тепер онлайн"

Замість паперів та походів у касу — Дія.Підпис. Укрзалізниця запустила онлайн-сервіс претензійного повернення квитків

Хочете повернути квиток онлайн, а послуга вже закрита або недоступна? Відтепер оформити претензійне повернення квитків можна онлайн — з Дією! Укрзалізниця цифровізувала процес, тож тепер достатньо оформити електронну версію заяви й підписати її Дія.Підписом.

цифрове зображення мапи України

Вінниччина – у п’ятірці областей України, де провели інформаудит за оновленою методикою Мінцифри

Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Закарпатська та Львівська обласні військові адміністрації провели інформаційний аудит публічних даних. Його результати допоможуть налагодити інформаційні потоки, побудувати ефективні бізнес-процеси, а також покращити кількість та якість відкритих даних.

фото спікера тренінгу на фоні екрану та люди в залі

Понад 100 лідерів цифрової трансформації Вінниччини пройшли тренінги Open Data Academy

25 та 26 січня відбулися перші цьогорічні тренінги з роботи з відкритими даними Open Data Academy. Публічні службовці Вінниці та області отримали нові знання для впровадження інновацій у місцевому управлінні.

на фото Начальник ОВА Сергій Борзов за трибуною презентує звіт на сесії обласної Ради

Сергій Борзов презентував звіт про роботу обласної військової адміністрації за ІІ півріччя 2022 року та І півріччя 2023-го

Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов на черговій 48 сесії обласної Ради представив звіт про здійснення обласною військовою адміністрацією повноважень, делегованих облрадою, за ІІ півріччя 2022 року та І півріччя 2023-го.

В Україні презентували результати цифровізації громад у 2023 році

В Україні презентували результати цифровізації громад у 2023 році

У Міністерстві цифрової трансформації України підсумували результати роботи в 2023 році за Індексом цифрової трансформації регіонів. Оцінили ефективність рішень CDTO і цифрових команд ОВА.

У Тростянці відкрили «Центр активності громадян» в рамках швейцарсько - української Програми EGAP

У Тростянці відкрили «Центр активності громадян» в рамках швейцарсько - української Програми EGAP

Тростянецька громада тісно співпрацює із програмою EGAP, що впроваджується Фондом Східна Європа у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки Уряду Швейцарії.

Сторінка 1 із 3