Доступні ліки

Зображення з написом "Як за допомогою дашборду НСЗУ знайти доступні ліки?"

Цифрові сервіси покращують доступ до медичної допомоги та ліків

У Національній службі здоров'я України нагадали, як за допомогою дашборду “Електронна карта місць відпуску лікарських засобів за еРецептом” знайти ліки та медвироби, які підлягають реімбурсації (тобто, є для пацієнтів безоплатними або за часткову доплату).

фото гіда по програмі "Доступні ліки" для пацієнта

У Національній службі здоров'я України презентували новий електронний посібник — Гід по програмі “Доступні ліки”.

Новий електронний посібник — Гід по програмі “Доступні ліки” розробила команда Академії НСЗУ разом з експертами Національної служби здоров’я України.

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна, народна депутатка України Ірина Борзова та учасники засідання

На Вінниччині у Жмеринському районі працюватимуть над створенням мобільних аптек

Як зазначила Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна: «Доступність лікарських засобів для людей у сільській місцевості досі залишається проблематичною. Велика кількість аптек, що існують в громадах області, не законтрактовані з НСЗУ за програмою «Доступні ліки».

Запитуйте про доступні ліки 16-77

Як скористатися програмою "Доступні ліки"?

“Доступні ліки” – це урядова програма, завдяки якій люди з хронічними захворюваннями можуть отримати необхідні препарати безоплатно або з частковою доплатою. Все що потрібно - отримати електронний рецепт на ліки, які входять у програму, та звернутися в аптеку із договором з НСЗУ. Повну або часткову вартість препаратів аптеці оплачує НСЗУ.