Гендерна рівність

учасники заходу

Вінниччину відвідали представники п’яти областей України для обміну досвідом

Вінниччину відвідали представники п’яти областей України для обміну досвідом у сфері соціального захисту населення. Навчальний візит під назвою: «Дотримання прав та інтересів дітей, постраждалих від насильства та/або війни в Україні: найкращі моделі спеціалізованих послуг» відбувся в рамках проєкту діяльності центрів «Барнахус». 

учасники форуму в залі

На Вінниччині відбувся форум «Створюємо місцеві рішення разом: місцеві плани дій 1325»

Загарбницька війна продовжує забирати життя українців. Мільйони людей були змушені залишити рідні домівки. У цей складний час кожен як ніколи потребує підтримки і захисту. 

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна та учасники колегії

На Вінниччині провели колегію Департаменту соціальної та молодіжної політики ОВА

Під час заходу Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна підкреслила, що соціальна галузь - це саме та галузь, що підтримує та допомагає людям, які цього найбільше потребують.

Учасники зустрічі

Україна і НАТО продовжують співпрацю щодо забезпечення гендерної рівності в ЗСУ

Про це йшлося на зустрічі заступниці Міністра оборони України Наталії Калмикової зі Спеціальною представницею Генерального секретаря НАТО у справах жінок, миру і безпеки Ірен Фелін та Головою Представництва НАТО в Україні Карен МакТір.

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна

На Вінниччині розбудовують мережу спеціалізованих служб для постраждалих від домашнього насильства

З моменту повномаcштабного вторгнення російської федерації в Україну зросла кількість людей, які постраждали від гендерно зумовленого насильства. Разом із тим домашнє насильство нікуди не поділося. Тиск та психоемоційна напруженість у суспільстві дають про себе знати.

Олена Зеленська на міжнародній конференції «Відновлення прав постраждалих від сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом: елемент миру та світової безпеки»

Олена Зеленська: Невідкладні репарації постраждалим від сексуального насильства з боку окупантів – це крок до відновлення справедливості

Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у міжнародній конференції «Відновлення прав постраждалих від сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом: елемент миру та світової безпеки», яка відбулася в Києві. 

Учасники засідання обласної Міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

На Вінниччині підбили підсумки за 2023 рік у сферах запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

21 лютого відбулось розширене засідання обласної Міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

Спільне фото учасників зустрічі

Вінниччина продовжує зміцнювати співпрацю з міжнародними партнерами у сфері гуманітарного реагування

У Хмельницькому відбулась зустріч представників Управління ООН з координації гуманітарних справ (OCHA Ukraine) із партнерами, які працюють у Вінницькій, Хмельницькій та Житомирській областях.

Інфографіка з контактами служб, які надають допомогу постраждалим від сексуального насильства

Як допомогти постраждалим від сексуального насильства під час війни?

Сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом, стає жахливою та руйнівною зброєю, яку ворог свідомо використовує у воєнних діях для створення атмосфери страху, безпорадності та деморалізації населення.

інформаційні матеріали

Вінниччина проти насильства

Про те, як Вінниччина долучилась до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», поінформували в Департаменті соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної військової адміністрації.

Сторінка 1 із 2