Програма грантів допомоги для активістів та правозахисників

Програма грантів допомоги для активістів та правозахисників

Правозахисний центр «Поступ» в рамках проекту «Побудова системи захисту жертв порушення прав людини в Криму та на Сході України» за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні відкриває конкурс грантів для забезпечення безпеки активістів і правозахисників, які постраждали або отримують погрози і можуть постраждати у зв’язку зі своєю професійною діяльністю в Луганській та Донецькій областях, а також на території Автономної Республіки Крим.


Допомога надається особисто людині, групі осіб, організаціям, після розгляду заявки. Максимальний обсяг фінансування - 2000 EUR. В екстрених випадках, сума може бути збільшена.


Хто може отримати допомогу:


1. Члени громадських організацій та ініціатив, активістських груп;


2. Журналісти;


3. Лідери і члени органів самоорганізації населення;


4. Жертви тортур, жорстокого поводження та члени їх сімей;


5. Люди, що продовжують роботу в зоні конфлікту, а також люди, що виїхали із зони конфлікту і допомагають у його вирішенні.


Цей список не є вичерпним. Кожна заявка, що надійшла до нас буде розглянута.


Ми не фінансуємо:


1. Відновлення зруйнованих будинків, пошкодженого майна;


2. Оплату операцій по хронічних захворюваннях, захворювань, не пов’язаних з перебуванням в зоні конфлікту;


3. Покупку нерухомого майна;


4. Оплату минулих витрат;


5. Оплату закордонних поїздок, оформлення документів;


6. Оплату, пов’язану з купівлею продовольства, медикаментів та інших поточних, не екстрених витрат для переселенців і людей, що знаходяться в зоні конфлікту.


По закінченні проекту одержувачі грантів повинні направити ПЦ “Поступ” короткий письмовий звіт, обсягом не більше 500 слів, з доданням усіх підтверджуючих фінансових документів (чеків, квитанцій тощо).


ФОРМА ЗАЯВКИ або за цим посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1aJgo7hkZTyyf-SpTezl5A1YMvQ-PSWGbuCJBEZefDQs/viewform


Дана заявка, а також результати її розгляду, не будуть опубліковані у відкритих джерелах.


Обробляється заявка протягом 7 днів представниками ПЦ «Поступ», а також правозахисних організацій - партнерів проекту “Побудова системи захисту жертв порушення прав людини в Криму та на Сході України”, який реалізується організацією за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.


При необхідності екстреної допомоги повідомте за телефоном:


+38 0500556773 або на мейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..