На Вінниччині відбувся турнір з міні-футболу

Турнір з міні-футболу серед аматорів віком від 18 до 35 років провела Молодіжна організація «СЛАВІС-Вінниця» 13 вересня. Турнір присвячено до Дня фізичної культури та спотру в Україні.
Захід проходив з метою залучення молоді до фізичної культури і спорту, до здорового способу життя. Участь у змаганнях взяло 9 команд: «OLD CITY», «СЛАВІС», «ПІВОМАНІЯ», «ТЯЖИЛІВ», «ПРОГРЕС», Університет «УКРАЇНА» ,«PARADISE», «КОРОНА» та «МРIЯ».


Як зазначили організатори, голова «Молодіжно організації «СЛАВІС-Вінниця» - Мар'янчук Сергій, головний суддя – Алімов Олександр та директор школи бойових єдиноборств «СЛАВІС» - Шпиталенко Андрій, всі команди були у чудовій спортивній формі, а саме головне прагнули до перемоги. Перше місце зайняла команда «ПРОГРЕС», по пенальті з рахунком з рахунком 7:6 перемогла команду Унiверститет «УКРАЇНА». У зв'язку з тим, що команда «OLD CITY» відмовилась продовжувати виборювати гру за ІІІ місце, перемогу отримала команда «МРIЯ».
Команда-переможець «ПРОГРЕС» отримала Кубок «СЛАВІС» та грамоти від Молодіжної організації «СЛАВІС-Вінниця», подарунки від директора магазину «ДІМ КАВИ» Каплуна Ростислава та абонементи на безкоштовне відвідування спортивного клубу «МАКСИМУС». За ІІ та ІІІ місця команди отримали грамоти, торти та абонементи на безкоштовне відвідування Школи бойових єдиноборств «СЛАВІС».