У пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної військової адміністрації відбулось чергове засідання правління Громадської ради.

У конференц-залі Вінницького обласного молодіжного центру «Квадрат» за участю фахівців медичної та фармацевтичної галузей Вінниччини відбулось розширене засідання правління Громадської ради при обласній державній адміністрації, під час якого обговорили проєкт Закону України «Про самоврядування в сфері охорони здоров’я в Україні».

Сьогодні, 15 грудня, у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної військової адміністрації відбулось розширене засідання правління Громадської ради.

Сьогодні, 8 грудня, з ініціативи Громадської ради при обласній державній адміністрації, у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат» відбулась інформаційна зустріч представників організацій людей з інвалідністю та ветеранських організацій Вінниччини з в.о. головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи Юлією Даниленко.

Під час робочої зустрічі Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов з головою Громадської ради Пилипом Прудиусом обговорили перспективи подальшої комунікації з громадськістю Вінниччини.

На черговому засіданні правління громадської ради при обласній державній адміністрації обговорили пропозиції до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю структурними підрозділами Вінницької обласної військової адміністрації у 2023 році.

З ініціативи громадської ради при обласній державній адміністрації, враховуючи важливість забезпечення продовольчої безпеки України в умовах війни, на базі Вінницького національного аграрного університету відновлено професійну підготовку сільськогосподарських дорадників.

З початку військових дій кожен член громадської ради індивідуально, в межах своїх можливостей, усіляко та всебічно сприяв допомозі населенню, внутрішньо переміщеним особам, підрозділам територіальної оборони та Збройним Силам України.

Сторінка 1 із 3