ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про публічне громадське обговорення проєкту розпорядження «Про затвердження регіонального плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 р.»

 04 жовтня 2021 року Департамент соціальної та молодіжної політики обласної державної адміністрації розпочинає публічне громадське обговорення проєкту розпорядження Голови обласної державної адміністрації «Про затвердження регіонального плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року».

 

Місце проведення: пропозиції та зауваження до проєкту розпорядження приймаються на електронну адресу Департаменту соціальної та молодіжної політики обласної державної адміністрації Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Відповідальні за захід: Департамент соціальної та молодіжної політики обласної державної адміністрації.

 

Контактна особа: Комісарчук Майя Іллівна – начальник управління розвитку соціальних послуг та взаємодії з ОТГ Департаменту соціальної та молодіжної політики обласної державної адміністрації (тел.: (0432) 32-72-36).

 

Проєкт розпорядження Голови обласної державної адміністрації «Про затвердження регіонального плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року» додається.

План заходів

Проєкт розпорядження