Під час засідання члени правління розглянули питання щодо участі представників Громадської ради у наглядових радах закладів охорони здоров’я області. Співпраця у даному напрямку сприятиме підвищенню прозорості діяльності медичних установ, посиленню громадського контролю, відкритості управлінських процесів та ефективності роботи закладів охорони здоров’я.
