Паспорт набору даних
Ідентифікаційний номер 1 - dovidnik
Найменування набору даних Довідник облдержадміністрації
Опис змісту Довідник телефонів
Мова українська
Формати CSV

Формат стиснення набору даних

(у разі наявності такого стиснення)

-
Дата і час першого оприлюднення набору даних 25.12.2007
Дата і час внесення останніх змін до набору даних 08.12.2022
Дата актуальності даних у наборі даних 08.12.2022
Періодичність оновлення набору даних у разі потреби
Підстава оприлюднення набору даних

Розпорядження голови облдержадміністрації від 15 липня 2019 року №515 "Про затвердження Порядку оприлюднення облдержадміністрацією наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"

Ключові слова довідник телефонів
Гіперпосилання на набір даних http://www.vin.gov.ua/oda/kontaktna-informatsiia/2018-spysok-telefoniv-oblasnykh-ustanov-ta-orhanizatsii
Гіперпосилання на структуру набору даних  https://data.gov.ua/dataset/390eae96-2396-498a-a9f3-2db0b7b3479d
Розпорядник інформації Вінницька обласна державна адміністрація
Відповідальна особа Новікова О.М.
Електронна адреса відповідальної особи Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

__________

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних облдержадміністрації).