Паспорт набору даних
Ідентифікаційний номер 3 – budjet
Найменування набору даних Звіти про використання бюджетних коштів за 2019 рік
Опис змісту Бюджетні кошти
Мова українська
Формати XLS, 7z

Формат стиснення набору даних

(у разі наявності такого стиснення)

7z
Дата і час першого оприлюднення набору даних 31.03.2015
Дата і час внесення останніх змін до набору даних 22.11.2019
Дата актуальності даних у наборі даних 22.11.2019
Періодичність оновлення набору даних у разі потреби
Підстава оприлюднення набору даних

Розпорядження голови облдержадміністрації від 15 липня 2019 року №515 "Про затвердження Порядку оприлюднення облдержадміністрацією наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"

Ключові слова Бюджетні кошти
Гіперпосилання на набір даних http://www.vin.gov.ua/info/publichni-dokumenty-ta-zvity/156-informatsiia-pro-biudzhetni-koshty/1583-informatsiia-pro-nadkhodzhennia-ta-vykorystannia-koshtiv-mistsevykh-biudzhetiv
Гіперпосилання на структуру набору даних  https://data.gov.ua/dataset/9a05720f-e6cb-416d-bb49-78b0bf107483
Розпорядник інформації Вінницька обласна державна адміністрація
Відповідальна особа Новікова О.М.
Електронна адреса відповідальної особи Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

__________

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних облдержадміністрації).