Паспорт набору даних
Ідентифікаційний номер 5 – zakupivli
Найменування набору даних Річні плани закупівель Вінницької обласної державної адміністрації за 2019-2022 рік
Опис змісту Річний план закупівель
Мова українська
Формати XLSX
Формат стиснення набору даних -
Дата і час першого оприлюднення набору даних 18.04.2016
Дата і час внесення останніх змін до набору даних 08.12.2022
Дата актуальності даних у наборі даних 08.12.2022
Періодичність оновлення набору даних у разі потреби
Підстава оприлюднення набору даних

Розпорядження голови облдержадміністрації від 15 липня 2019 року №515 "Про затвердження Порядку оприлюднення облдержадміністрацією наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"

Ключові слова Річний план закупівель
Гіперпосилання на набір даних https://www.vin.gov.ua/invest/derzhavni-zakupivli/315-richni-plany-derzhavnykh-zakupivel/48578-richnyi-plan-derzhavnykh-zakupivel-na-2022-rik
Гіперпосилання на структуру набору даних https://data.gov.ua/dataset/ad77892d-b39d-45ee-9ef1-54ae30dcf8bd
Розпорядник інформації Вінницька обласна державна адміністрація
Відповідальна особа Новікова О.М.
Електронна адреса відповідальної особи Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

_________

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних облдержадміністрації).