Паспорт набору даних
Ідентифікаційний номер 8 – zap_kor_zvit
Найменування набору даних Про стан виконання Закону України "Про запобігання корупції" у Вінницькій області за 2019 рік
Опис змісту звіт
Мова українська
Формати XLSX, 7Z

Формат стиснення набору даних

(у разі наявності такого стиснення)

7Z
Дата і час першого оприлюднення набору даних 18.07.2012
Дата і час внесення останніх змін до набору даних 22.11.2019
Дата актуальності даних у наборі даних 22.11.2019
Періодичність оновлення набору даних у разі потреби
Підстава оприлюднення набору даних

Розпорядження голови облдержадміністрації від 15 липня 2019 року №515 "Про затвердження Порядку оприлюднення облдержадміністрацією наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"

Ключові слова Аналітична довідка
Гіперпосилання на набір даних http://www.vin.gov.ua/bilshe/zapobihannia-proiavam-koruptsii/321-zakhody-shchodo-zapobihannia-proiavam-koruptsii/informatsiina-dovidka-pro-stan-vchynennia-koruptsiinykh-pravoporushen-ta-poviazanykh-z-nymy
Гіперпосилання на структуру набору даних  https://data.gov.ua/dataset/fe77a65f-be37-4610-b88e-4d973f2d8c4a
Розпорядник інформації Вінницька обласна державна адміністрація
Відповідальна особа Новікова О.М.
Електронна адреса відповідальної особи Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

__________

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних облдержадміністрації).