Паспорт набору даних
Ідентифікаційний номер 9 – rez_zvit
Найменування набору даних Звіти про проведене повторне відстеження результативності дії у 2020 році
Опис змісту звіт
Мова українська
Формати XLSX, 7Z

Формат стиснення набору даних

(у разі наявності такого стиснення)

7Z
Дата і час першого оприлюднення набору даних 25.01.2011
Дата і час внесення останніх змін до набору даних 11.12.2020
Дата актуальності даних у наборі даних 11.12.2020
Періодичність оновлення набору даних у разі потреби
Підстава оприлюднення набору даних Розпорядження голови облдержадміністрації від 15 липня 2019 року №515 "Про затвердження Порядку оприлюднення облдержадміністрацією наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ключові слова звіт
Гіперпосилання на набір даних http://www.vin.gov.ua/invest/rehuliatorna-diialnist/133-vidstezhennia-rezultatyvnosti-dii-rehuliatornykh-aktiv-plan-hrafik-provedennia-vidstezhen 
Гіперпосилання на структуру набору даних  https://data.gov.ua/dataset/94969083-068a-4a77-9cff-ad99112eb01d
Розпорядник інформації Вінницька обласна державна адміністрація
Відповідальна особа Новікова О.М.
Електронна адреса відповідальної особи Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

__________

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних облдержадміністрації).