РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

28 грудня 2019 року

Вінниця

№ 1017

 

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування

 

Відповідно до статей 17, 79-1, 92, 122, 123, 134 Земельного кодексу України, враховуючи клопотання Квартирно-експлуатаційного відділу м. Вінниця:

1. Надати дозвіл Квартирно-експлуатаційному відділу м. Вінниця на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною орієнтовною площею 155,89 га, в тому числі площами 130,41 га, 24,88 га та 0.59 га, в постійне користування за рахунок земель оборони на території Гущинецької сільської ради Калинівського району, за межами населеного пункту, для розміщення та постійної діяльності Збройних сил України.

2. Квартирно-експлуатаційному відділу м. Вінниця:

1) замовити розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування у проєктної організації, що володіє необхідним технічним і технологічним забезпеченням;

2) при розробці проєктно-кошторисної документації передбачити кошти на проведення проєктних робіт та інших витрат, пов’язаних з наданням земель;

3) зареєструвати земельні ділянки в Державному земельному кадастрі.

3. Відведення земельних ділянок провести в установленому порядку.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації С. Здітовецького.

 

 

Голова обласної державної

адміністрації                                                    

Владислав СКАЛЬСЬКИЙ