ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

НАКАЗ

 

23.10.2025

м. Вінниця

№ 607

 

Про внесення змін до наказу начальника
обласної військової адміністрації
від 22 травня 2025 року № 277

 

Відповідно до пункту 9 частини першої статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», Закону України  «Про внесення змін до деяких законів України щодо додаткових заходів, пов’язаних із забезпеченням внутрішньо переміщених осіб житлом», Примірного положення про координаційну комісію з обліку об’єктів нерухомого майна для проживання внутрішньо переміщених осіб при обласних, Київській міській державних (військових) адміністраціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2025 року № 493, та у зв’язку з кадровими змінами

НАКАЗУЮ:

1. Унести до наказу начальника обласної військової адміністрації від 22 травня 2025 року № 277 «Про утворення координаційної комісії з обліку об’єктів нерухомого майна для проживання внутрішньо переміщених осіб» такі зміни:

1) викласти склад координаційної комісії з питань обліку об’єктів нерухомого майна для проживання внутрішньо переміщених осіб у новій  редакції, згідно з додатком;

        2) доповнити наказ пунктом 2 наступного змісту:

«2. Затвердити положення про координаційну комісію з питань обліку об’єктів нерухомого майна для проживання внутрішньо переміщених осіб, що додається.».

У зв’язку з цим пункти 2, 3 вважати пунктами 3, 4 відповідно.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника  начальника обласної військової адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTО) Андрія Кавунця.

 

Перший заступник начальника
обласної військової адміністрації

Наталя ЗАБОЛОТНА

 

Завантажити. Наказ.pdf (Розмір - 105 КБ)

Завантажити. Додаток.doc (Розмір - 132 КБ)