Якісний розгляд звернень громадян та своєчасне надання відповідей на них – це одні з основних моментів управлінської діяльності обласної державної адміністрації

 Відповідно до графіку прийому громадян 05 червня 2018 року відбувся черговий особистий прийом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка, під час якого зі своїми проблемними питаннями звернулось 5 осіб. 

В основному питання стосувались надання матеріальної допомоги, лікування та незаконного звільнення з освітнього закладу.

На всі порушені питання заявники отримали вичерпні відповіді та роз’яснення, а також надано доручення відповідним структурним підрозділам облдержадміністрації щодо їх оперативного опрацювання та остаточного вирішення. Водночас, окремі з них, ті що потребують детальнішого вивчення, взято заступником голови облдержадміністрації  на особистий контроль.

Довідково:

Відповідно до затвердженого графіка особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації І. ІВАСЮКОМ здійснюється кожний перший і третій вівторок місяця.

 

ГОДОВАНЮК Марина Анатоліївна - помічник 
заступника голови облдержадміністрації