Про затвердження Порядку організації роботи з повідомленнями про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» у Вінницькій обласній військовій адміністрації

Вінницькою обласною військовою адміністрацією забезпечено виконання вимог Закону України  «Про запобігання корупції» (далі – Закон) щодо забезпечення функціонування внутрішніх та регулярних каналів повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону. Згідно Закону та розпорядження Голови Вінницької обласної державної адміністрації від 09 січня 2021 року № 61 «Про затвердження Порядку організації роботи з повідомленнями про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» в обласній державній адміністрації»:

За інформацією з офіційного вебсайту Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) в Україні суд вперше прийняв рішення про захист трудових прав близької особи викривача корупції, яка отримала догану. Суд довів наявність зв’язку між доганою та повідомленням викривача корупції. Відтак, суд  визнав незаконним та скасував розпорядження про застосування дисциплінарного стягнення до близької особи викривача.

Відповідно  до  статті 531  Закону  України  «Про запобігання корупції» (далі – Закон) в обласній державній адміністрації створені внутрішні та регулярні канали повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону.

Сторінка 1 із 2