Форма надання послуги:

у приміщенні суб’єкта, що надає соціальну послугу;

безпосередньо за місцем фактичного проживання/перебування отримувача соціальної послуги, у тому числі під час здійснення виїзних прийомів суб’єкта, що надає соціальну послугу.

 

Термін надання послуги: протягом строку, встановленого після проведення комплексного визначення потреб, який зазначається за потреби в індивідуальному плані та договорі про надання соціальної послуги.

У разі якщо потреба у наданні соціальної послуги є разовою, індивідуальний план та договір про надання соціальної послуги не укладаються.

 

Соціальні групи: сім’ї та/або особи, які перебувають у складних життєвих обставинах, бездомні особи, особи, які відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, особи, постраждалі від торгівлі людьми, від домашнього насильства, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, сім’ї опікунів, піклувальників тощо.

 

Умови надання послуги: безоплатно, за плату або з установленням диференційованої плати відповідно до законодавства.

 

 

 

Документи, необхідні для отримання послуги:

письмове/усне звернення (заява) отримувача соціальної послуги та/або його законного представника до суб’єкта, що надає соціальну послугу, повідомлення про особу (дитину), яка постраждала від насильства в сім’ї, влаштування дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах, до закладу соціального захисту дітей.

 

Правові підстави для надання соціальної послуги: Державний стандарт соціальної послуги представництва інтересів  (наказ Мінсоцполітики від 30.12.2015  № 1261, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 22.01.2016 за № 127/28257) за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0127-16#Text

 

Підстави для відмови у наданні послуги: суб’єкт, що надає соціальну послугу, може відмовити отримувачу соціальної послуги у її наданні, якщо суб’єкт не в змозі задовольнити потреб отримувача соціальної послуги.