Ресторан середземноморської кухні – «Батискаф», вкотре, гостинно запросив дітей ветеранів на майстер-клас.

Цього разу дітлахи готували м’ясну піцу. Маленькі пекарі неабияк старалися, створюючи кулінарні шедеври.

Захисники мали можливість не лише гарно провести час, а й освіжитися в літню спеку. Це був яскравий та корисний відпочинок, оскільки, як відомо, плавання в басейні і водні процедури покращують емоційний стан, позбавляють тривоги, внутрішньої напруги.

Департаментом соціальної та молодіжної політики обласної військової адміністрації у червні 2024 року забезпечено фінансування виплати всіх призначених громадянам державних допомог.

З метою підвищення якості надання соцпослуг, підвищення професійної компетентності і кваліфікації працівників, які надають ці послуги, Департаментом соціальної та молодіжної політики обласної військової адміністрації спільно з  ДУ «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» проведено навчальний  семінар на тему: «Впровадження покращення гігієни рук в закладах соціального захисту».

Нарешті літо. Попереду найвеселіша пора усіх школярів–канікули. Позаду залишився непростий, але по-своєму успішний навчальний рік для кожного з наших найменших підопічних.

До Міжнародного дня захисту дітей, спільно з благодійною організацією "Я допомагаю дітям", для діток загиблих (померлих) Захисників і Захисниць організували неймовірне свято, яке відбулося у ресторані грузинської кухні «АССА».

Представниці Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної військової адміністрації (Кащина Л.П., Никодим Л.П.)  взяли участь у семінарі “Актуальні питання у сфері  рекламного законодавства  та попередження  прояву  дискримінації  в рекламі”.

Сьогодні Департаментом соціальної та молодіжної політики ОВА спільно з адміністрацією КУ «Обласний Пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку», Харківським національним університетом внутрішніх справ було реалізовано соціальний проєкт «Подаруй частинку тепла».

В рамках проекту «Поліпшення благополуччя та стійкості постраждалих дітей і громад шляхом розширення доступу до інтегрованого захисту дітей, психологічного здоров’я та психосоціальної підтримки, який реалізовується благодійним фондом «Посмішка»

За сприяння Вінницької обласної військової адміністрації та в рамках реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською в креативному просторі «Щедрик» відбудеться культурно-мистецький захід з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей.

Залучення до занять адаптивними видами спорту є одним із ефективних інструментів реабілітації ветеранів війни з інвалідністю. Для цієї категорії українців спорт – це також потужний інструмент їх реінтеграції у цивільне життя,  і саме тому підтримка ветеранського спорту є і має надалі залишатися серед пріоритетних напрямків роботи,  як на державному рівні, так і на рівні громад.

Департамент соціальної та молодіжної політики обласної військової адміністрації долучився до співорганізації заходу “Спільно будуємо відкрите суспільство”,  який відбувся 28 травня 2024 року у Вінниці, у рамках ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд” .

Департамент соціальної та молодіжної політики ОВА спільно з Департаментом охорони здоров’я та реабілітації ОВА, КНП «Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. О.І. Ющенка Вінницької обласної Ради», Вінницьким обласним медико-статистичним інформаційно-аналітичним центром провели навчальний семінар «Медична допомога та дотримання прав людини».

Мода – багатогранний всесвіт, що допомагає жінкам підкреслити індивідуальність, а часом і заявити про себе. Секретами створення неповторних образів із дружинам ветеранів вирішала поділитися Міла Поворознюк – засновниця вінтажного бренду «Gibson Girl Dress».

Днями для ветеранів війни ми організували прогулянку річкою Південний Буг на теплоході «М.І. Пирогов», який курсував за маршрутом Вінниця–Сабарів. Це була чудова нагода подивитися на Вінницю з іншого ракурсу.

Картинг — вид спорту, що здатний подарувати азарт і передчуття, яке надихає знову і знову повертатися на трасу. Щоб поринути в подібні відчуття, діти полеглих Захисників та Захисниць відвідали картинг клуб «GT Karting Club».

Для керівників місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб Вінницької області 22 травня 2024 року Департаментом соціальної та молодіжної політики обласної військової адміністрації проведено захід на тему: «Адміністрування місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб».

Минулий тиждень для Захисників та Захисниць розпочався з поїздки до кінної стайні в селі Яришівка. Ветерани подякували Міжнародній організації з міграції (МОМ) та керівнику Центру соціальної допомоги та реабілітації дітей "Шанс" - Сергію Новотарським за іпотерапію. Вона допомогла подолати фантомні болі, та значно поліпшила психоемоційний стан наших героїв.

Сторінка 1 із 74