Для того щоб осінній настрій залишався по літньому теплим, Департамент соціальної та молодіжної політики щотижня дарує можливість ветеранам та членам їх сімей відвідати низку культурно-розважальних заходів

Начальник управління соціальної підтримки та державних гарантій Людмила Петришена та начальник відділу моніторингу надання пільг та компенсацій Тетяна Романчук Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОВА взяли участь у воркшопі «Постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання функціонування місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб».

Гра "Cash Flow" стала вже традиційною і проводиться спеціально для ветеранів та членів їхніх родин. Її організатор – благодійний проєкт «ВінОК» в партнерстві з «Ветеран Хабом» і «Ветеранським простором».

Відповідно до вказаної постанови власники (балансоутримувачі) місць тимчасового проживання, у тому числі тих, які використовувались до набрання чинності цієї постанови, зобов’язані протягом місяця (до 1 жовтня 2023 року) письмово звернутись до обласної військової адміністрації із заявою про його включення до переліку місць тимчасового проживання області.

Саме для того, щоб відпочинок був корисним та цікавим, Департамент соціальної та молодіжної політики продовжує організовувати для наших ветеранів та їх сімей заходи, спрямованні на заряд позитивними емоціями.

Сьогодні, 13 вересня 2023 року, директорка Департаменту соціальної та молодіжної політики Світлана Ярмоленко та начальника управління сімейної політики та оздоровлення Лариса Кащина взяли участь у засіданні круглого столу «Адвокація у сфері надання медичних і психосоціальних послуг: виклики і перспективи»

Перший осінній тиждень розпочався із проведення активного відпочинку саме для діток, адже не дивлячись на початок навчального року має бути ще й дозвілля, яке хочеться урізноманітнити.

Днями, у вінницькому просторі Veteran Hub фахівці Департаменту соціальної та молодіжної політики ОВА долучилися до проведення інформаційної зустрічі з ветеранами війни, які отримали поранення на фронті.

Завдяки співпраці Департаменту соціальної та молодіжної політики ОВА з ТОВ «Активна країна» в останній тиждень літа діти ветеранів війни мали можливість відпочити в спортивно-розважальному комплексі «Мотузковий парк».

Директор Департаменту соціальної та молодіжної політики ОВА Світлана Ярмоленко та начальник управління сімейної політики та оздоровлення Лариса Кащина 01 вересня 2023 року взяли участь у проведенні робочої зустрічі учасників Національного саб-кластеру гендерно зумовленого насильства та членів робочої групи з питань запобігання домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі обласної міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми, яка пройшла в діловій та конструктивній атмосфері.

Сьогодні, Департаментом соціальної та молодіжної політики обласної військової адміністрації спільно із представниками Департаменту гуманітарної політики обласної військової адміністрації та представниками Вінницького обласного центру соціальних служб проведено онлайн-нараду за участі представників територіальних громад області щодо порядку та умов впровадження у територіальних громадах соціальної послуги супроводу під час інклюзивного навчання.

Департаментом соціальної та молодіжної політики обласної військової адміністрації, як регіональним координатором у сфері протидії торгівлі людьми у Вінницькій області, у співпраці з ВОПО «Джерело надії» 22-23 серпня 2023 року проведено дводенний тренінг на тему «Особливості проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми».

В умовах війни постійно збільшується кількість громадян, осіб з інвалідністю та ветеранів, які постраждали від російської військової агресії та потребують особливої уваги та захисту держави, зокрема, під час звернення до органів виконавчої влади за адміністративними послугами.

Завдяки домовленостям Департаменту із ТОВ "Активна країна", діти ветеранів війни мали можливість відвідати один із найбільших мотузкових парків в Україні.

Департамент соціальної та молодіжної політики облвійськадміністрації продовжує системно працювати у напрямку підтримки родин учасників бойових дій та членів їх родин. Кожен день для них сповнений тривогою за свою другу половинку і, з часом, ця тривожність лише накопичується. Тому для держави важливо забезпечити будь-яку, і передусім психологічну підтримку.

Кабінетом МіністрівУкраїни внесено зміни до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам. Відтермінували норму про виплату на сім'ю, а не на особу, про що зазначено в постанові від 31 липня 2023 року № 789.

  1. Дружин полеглих Героїв вчили долати стреси та боротися із негативними емоціями
  2. 28 липня 2023 року у м. Вінниця проведено інформаційно-просвітницька акція «Невидимі», яка присвячені питанню протидії торгівлі людьми
  3. Увага !!!! Інформація для ВПО!!!!
  4. До уваги осіб, які постраждали внаслідок підриву греблі Каховської гідроелектростанції
  5. З нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми (30 липня) на Вінниччині проходить флешмоб #ВІННИЧЧИНА БЕЗ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ”. Просимо долучитись до акції та розповсюдити інформацію
  6. До уваги ВПО. Інфографіки щодо змін в підтримці ВПО!
  7. Діти ветеранів війни відвідали Вінницький «Мотузковий парк»
  8. Зміни у порядку призначення виплат для ВПО:  найбільш незахищені громадяни і родини у скруті продовжать отримувати підтримку
  9. Постраждалі від підриву Каховської ГЕС отримають одноразову грошову допомогу від держави
  10. ВИ ЗАПИТУЄТЕ – МИ ВІДПОВІДАЄМО

Сторінка 1 із 68