З метою врегулювання найбільш актуальних питань щодо надання населенню житлових субсидій в умовах воєнного стану урядом у вересні поточного року прийнято рішення щодо передання функцій з призначення, нарахування і виплати житлових субсидій від органів соціального захисту населення до органів Пенсійного фонду України.

За ініціативи Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОВА відбулось засідання обласної міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

Забезпечити людей повноцінним, рівнозначним такому, яке вони мали у довоєнний період, житлом у найкоротші строки вкрай складно. Тому з метою вирішення житлового питання у більш стислий термін Кабінет Міністрів України вжив заходи з формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

До 1 грудня 2022 року продовжено строк подання ВПО заяв на отримання допомоги на проживання до органів соціального захисту населення чи засобами поштового зв’язку, якщо такі заяви були подані засобами Порталу Дія до 30 квітня 2022 року та допомога не була ними отримана.

Урядом прийнято постанову КМУ від 14.10.2022 №1168 «Про внесення змін до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам», відповідно до якої для отримання допомоги на проживання внутрішньо переміщена особа, яка подала заяву до 30 квітня 2022 року та не отримала допомогу, має змогу звернутись до 01 грудня 2022 до органу соціального захисту населення особисто чи засобами поштового зв’язку із заявою про надання допомоги на проживання.

Директор Департаменту соціальної та молодіжної політики Світлана Ярмоленко на запрошення громадської організації «Платформа соціального розвитку «SetUp» взяла участь у Форумі громадських організацій «Діалог+», який відбувся 12 жовтня 2022 року

Гра в боулінг, піца, кіно, спілкування з однолітками, нові знайомства та яскраві враження: протягом двох днів молоді люди та багатодітні сім'ї з Харківської, Донецької, Миколаївської областей, які були вимушені покинути свої домівки, рятуючись від війни, змогли разом з молоддю громад взяти участь в соціально-інтеграційному міні-фесті «Будь молодим - живи активно».

  1. Наказ про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для здійснення компенсаційної виплати за навчання учасників бойових дій та їхніх дітей
  2. Молодіжний форум "Українська молодь вражає"
  3. Налагодження взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми у Вінницькому районі
  4. Поширення досвіду створення дружнього до дітей середовища за моделлю «БАРНАХУС»
  5. Всесвітній день протидії торгівлі людьми
  6. Проведено онлайн-навчання для працівників, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.
  7. 26-27 липня 2022 року відбулась стратегічна сесія «Напрацювання механізмів реалізації пілотного проєкту щодо захисту та соціально-психологічної підтримки у процесі правосуддя дітей, які постраждали або стали свідками насильства (модель Барнахус)»
  8. Засідання робочої групи з питань протидії торгівлі людьми обласної Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми
  9. Навчальний вебінар на тему: «Інформаційні кампанії щодо протидії торгівлі людьми»
  10. #ДеньУкраїнськоїДержавності - тисячолітній спадок!

Сторінка 1 із 62