Днями наші Захисники та Захисниці разом із членами їх сімей відвідали скеледром «CaFa». Тренування для ветеранів розпочалося із лекції досвідченого інструктора про рівні складності підйомів, а також інструктажу з правил безпеки.

Керівником робочої групи для здійснення моніторингу стану та облаштування місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб при Вінницькій обласній державній (військовій) адміністрації С.Шмігленко проведено чергове засідання робочої групи.

21 лютого 2024 року відбулося розширене засідання обласної Міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

Урядом 09 лютого 2024 року було внесені зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 744 «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», які діють з січня місяця поточного року.

За сприяння Департаменту соціальної та молодіжної політики ОВА минулого тижня ветерани та їх сім’ї відвідали Вінницький академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського. Колектив театру презентував виставу про стосунки чоловіків та жінок. П’єса сподобалася глядачам блискучою грою акторів сучасності.

Департаментом соціальної та молодіжної політики обласної військової адміністрації у лютому 2024 року забезпечено фінансування виплати всіх призначених громадянам державних допомог.

Минулого тижня організували для дітей ветеранів війни відвідування сухого басейну «Без хвиль», що у Вінниці. Завдяки домовленостям Управління у справах ветеранів війни із керівництвом розважального закладу наші дітлахи мали можливість відвідати сухий басейн безкоштовно.

Час – головна цінність людини. І його слід використовувати з користю. Завдяки нашим зусиллям ветерани війни кожну хвилину свого вільного часу мають можливість проводити із користю.

Дитинство – найщасливіший період у житті. Адже кожен день наповнений новими відкриттями та пригодами. Ми прагнемо аби таких днів було ще більше і у пам`яті залишалося так само більше яскравих спогадів. Саме тому продовжуємо співпрацювати із дитячим розважальним центром «Mega Park», колектив якого днями організував веселе дозвілля для дітей ветеранів війни.

11-12 січня 2024 року в Департаменті соціальної та молодіжної політики облвійськадміністрації провели щорічне оцінювання діяльності керівників підвідомчих закладів системи соціального захисту населення області.

Новий рік – це завжди сподівання на краще. Це надія на те, що все прикре залишиться у минулому. Ми також прагнемо, аби ваші мрії, надії та сподівання збулися, щоб в сім’ях наших Захисників та Захисниць панував лише гарний настрій та оптимізм.

Попри те, що Різдвяні й Новорічні свята особливо не радували снігом та по справжньому зимовою погодою, ми продовжуємо дарувати дітям ветеранів війни незабутні емоції на гірках тюбінг-парку «Vinny Land». Лише одна година, проведена у тюбінг-парку, здатна подарувати враження та гарний настрій на увесь тиждень.

До 31 грудня 2023 року триває перехідний період для осіб, які отримують щомісячні компенсаційні виплати по догляду за особами з інвалідністю І групи або особами старше 80-ти років, призначені відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 1996 року № 832 «Про підвищення розмірів державної допомоги окремим категоріям громадян».

Сьогодні, під головуванням директора Департаменту соціальної та молодіжної політики обласної військової адміністрації-заступника голови спостережної комісії Світлани Ярмоленко проведено засідання Обласної спостережної комісії, пріоритетним завданням якої є організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб, звільнених від відбування покарання та надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільнених від відбування покарання.

Напередодні свят, дорослих і дітей об’єднує новорічний настрій та мрія про справжнє диво. Щоб мрії здійснювалися, а настрій був святковим ми організували гарне дозвілля для наших ветеранів та їх родин.

Фахівці управління у справах ветеранів війни Департаменту долучилась до тренінгу «Сприяння позитивному публічному образу ветеранів та родин ветеранів у громаді», який відбувся в обласному молодіжному центрі «Квадрат». Захід був організований Міжнародною організацїєю з міграції (МОМ) та Регіональною координаторкою Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?" Оленою Бессарабою спеціально для представників регіональних медіа, менеджерів з комунікацій та студентів факультетів журналістики.

Пілотний проєкт Міністерства соціальної політики України з формування життєстійкості набирає обертів: наразі триває процес залучення громад, а паралельно з цим проходить конкурс серед надавачів. Тож, зібравши докупи найчастіші запитання, що лунають як з боку представників територіальних громад, так і від потенційних надавачів, відповідаємо.

Міністерство соціальної політики України запрошує територіальні громади з усієї України долучитися до нового проєкту і запустити для своїх мешканців послугу з формування життєстійкості.

Сторінка 1 із 71