ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

 

Президентом України впроваджуються європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Главою держави підписано Закон України «Про доступ до публічної інформації» та Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України «Про інформацію» та Закону України «Про доступу до публічної інформації»», що стало важливим кроком підтвердження того, що наша країна й надалі просуватиметься шляхом європейського розвитку.
На виконання цього закону Президент України підписав Указ «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації». Цей Указ покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року №835  «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають опрелюдненню у формі відкритих даних»

Нормативна база

 

ОФОРМЛЕННЯ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ

Запит на інформацію до Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації (індивідуальний або колективний) може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача:
· особисто (з наданням консультації): перший поверх, праве крило (для осіб з обмеженими можливостями);
· поштою на адресу: 21036, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе 7 (перший поверх), Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації (на конверті вказувати "Публічна інформація");
· телефоном – (0432) 32-72-30;
. електронною поштою – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи(до закінчення дії карантину):пн-чт з 9.00 до 18.00, пт з 9.00 до 16.45, обідня перерва з 13.00 до 13.45, вихідні дні - субота, неділя.

Відповідь на запит на інформацію може бути надіслано письмово, електронною поштою. Також, інформація може бути отримана безпосередньо в приміщенні Департаменту (скріншот, ксерокс, фото).

Спеціальним місцем для роботи запитувачів з документами та їх копіями визначено кабінет  – відділу з питань документообігу (перший поверх, праве крило) Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації (вул. Хмельницьке шосе, 7, м. Вінниця).

Якщо запитувана запитувачем інформація передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, то відповідно до пунктів 2, 3 статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк згідно із наказом директора Департаменту від 24 березня 2016 року №57 «Про затвердження Порядку відшкодування та розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Департамент Вінницької облсаної державної адміністрації», зареєстрованим в Головному територіальному управлінні юстиції у Вінницькій області 01 квітня 2016 року за №9/1059.

Кошти перераховувати:

Одержувач: Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації

ЄДРПОУ 40159685

Р/р № 35219005092835

МФО 820172

Банк: Держказначейська служба України м.Київ

Призначення платежу: КЕКВ 2210 відшкодування витрат на копіювання (друк) за запитом (витратні матеріали).

 

Форма запиту.pdf (Розмір - 338КБ)

 

1. Інформація про місцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв'язку, адреса електронної пошти Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації

2. Інформація про прізвища, імена та по батькові, службові номери засобів зв'язку, адреси електронної пошти директора Департаменту, заступників директора Департаменту.

3. Структура Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації

4. Інформація про основні завдання та нормативно-правові засади діяльності Департаменту соціальної політики облдержадміністрації

5. Правила внутрішнього трудового розпорядку Департаменту соціальної політики Вінницької облдержадміністрації

6. Графік прийому громадян керівництвом Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдерджадміністрації

7. Порядок доступу до публічної інформації у Департаменті соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації

8. Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації

9. Порядок проведення конкурсу на заняття посад державної служби.

10. Положення про колегію Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації

11. Реєстр публічної інформації

12. Інформація про розгляд запитів на публічну інформацію

13. Набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних

14. Вакансії