• 3-5 лютого м. Вінниця в спортивному залі СК «Здоров'я» відбувся чемпіонат області з таеквон-до І.Т.Ф. серед всіх вікових груп.

Брали участь спортсмени в кількості 234 учасників та 14 тренерів, серед яких з Вінницького, Немирівського районів та міста Вінниці.

За підсумками змагань сформовано збірну команду області для участі у змаганнях вищого рівня.

• 4 лютого у Вінниці, у легкоатлетичному манежі «Колос» відбувся чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 2010-2011 років народження і молодших.

У змаганнях взяли участь 170 учасників з 15 команд, в тому числі з Кіровоградської і Хмельницької областей.

Результати змагань:

Серед юнаків 2010-11р.н. Вадим Антонюк став триразовим призером змагань:

1 місце - стрибки у висоту,

2 місце з бігу на 60м та

3 місце- стрибки у довжину;

• 4 лютого в м. Вінниця відбувся відкритий чемпіонат області зі змішаних єдиноборств ММА «Сильна молодь – майбутнє України».

У змаганнях взяли участь близько 110 спортсменів віком від 10 років і старше, які представляли Вінницьку, Волинську, Хмельницьку, Черкаську та Донецьку області м.Бахмут.

• 5 лютого у Вінниці пройшов перший етап масштабного чемпіонату області з акватлону «VINNYTSIA AQUATHLON CHAMPIONSHIP» серед всіх вікових груп.

За результатами змагань усі учасники отримали свої нагороди, а команди-переможці загального заліку удостоїлися не тільки медалей, а і кубків.

Наступний етап чемпіонату планується на 5 березня у м. Вінниця.

• У м. Літин нещодавно завершився Кубок області з футзалу серед юнаків 2015 р.н. Переможці та призери змагань:

1 місце – «Джуніор»;

2 місце - Прем'єр Нива;

3 місце - ДЮСШ Серебрія.

• 4-5 лютого у м. Вінниця  в спортивному залі спортивного клубу «Колос» відбувся чемпіонат області з пауерліфтингу з жиму лежачи  серед всіх вікових груп.

У змаганнях взяли участь 83 учасники (з них 5 тимчасово переселених особи) з 7 територіальних громад.

1 місце посіла Вінницька ТГ;

2 місце - Немирівська ТГ;

3 місце - Турбівська ТГ.

Всеукраїнські спортивні заходи

• 26-30 січня  у Вінниці (більярдний клуб «Камелот») проходив  чемпіонат України з більярдного спорту серед чоловіків та жінок «Комбінована Піраміда».

Результати змагань серед жінок:

Срібна призерка - Ганна Герасімова (м.Вінниця);

Серед чоловіків:

Бронзовий призер-Дмитро Гуменюк (м. Вінниця).

• З 31 січня до 5 лютого в м. Чернівці відбувся черговий тур чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд, Суперліги сезону 2022/2023 років.

1 лютого зустрічались волейбольний клуб «МХП-Вінниця»-ШВСМ – «Поліція охорони – ЗУНУ-Динамо» (м. Тернопіль). Вінничани перемогли 3:1.

• 1 – 4 лютого в м. Львів пройшов чемпіонат України з боротьби самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку, чоловіків та жінок (спортивне та бойове), в якому медалі виборювали понад 500 атлетів із 21 регіону нашої держави.

Двадцять три нагороди здобули спортсмени Вінниччини на чемпіонаті України серед всіх вікових груп, зокрема 7 золотих, 7 срібних і 9 бронзових.

Петро Давиденко, Владислав Кирилюк та Антон Додон вибороли путівки на чемпіонат Європи, який відбудеться в Ізраїлі.

• 2-5 лютого у м. Київ пройшов чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків і дівчат 2006-2007 років народження.

У змаганнях взяли участь 505 спортсменів з 24 регіонів країни.

У командному заліку серед областей збірна команда Вінницької області посіла 11 місце, серед команд СДЮСШОР – Вінницька СДЮСШОР з легкої атлетики посіла – 4 місце.

В особистому заліку спортсмени показали наступні результати:

Максим Грищенко – 2 місце біг 200м. та 2 місце – біг 400м.

Олексій Кривов’язюк - 3 місце біг 200м.

Аліса Павленко–3 місце біг 2000м. з перешкодами.

• Закінчився 2 тур чемпіонату України з хокею на траві серед чоловіків в приміщені (Вища Ліга), який походив у м.Літин Вінницької області з 2 до 5 лютого.

Брали участь 5 команд з Черкаської, Чернівецької, Вінницької областей та з міст Вінниці і Чернівців.

Результати змагань за підсумками  2 турів:

2️⃣місце у команди з Вінницької області м. Калинівка ДЮСШ «Авангард»;

4️⃣місце у команди з м. Вінниця «Олімпія».

Міжнародні спортивні заходи

• 3-5 лютого у м. Люблянка (Республіка Польща) відбувся ХХV Міжнародний турнір з хокею на траві серед юнаків 2011 р.н. та молодших, пам'яті Адама Філіміновича.

Вінничани, спортсмени Калинівської ДЮСШ - 1 здобули бронзові нагороди змагань.

• 3-5 лютого у м. Вінні (Естонська Республіка) відбувся міжнародний рейтинговий турнір з сумо класу «А» WEST-VIRU OPEN (II ранг).

У змаганнях взяли участь спортсмени–вінничани, а саме вихованці МДЮСШ №5.

Чемпіонські титули здобули вінницькі спортсмени: Важа Даіаурі, Вадим Богатчук та Ірина Гребенчук.

Важа Даіаурі виборов срібло у категорії Абс.

Бронзові нагороди завоювали спортсмени: Дмитро Зілецький та Дамір Купреішвілі.

• Юні вінничанки Зоряна Заплішна і Марія Заремба здобули золоті медалі для України на міжнародному турнірі з художньої гімнастики «Fairytale International Young Talents Vienna Cup», який нещодавно відбувся у Відні, Австрія.
  • Артем Андрієнко – срібний призер олімпіади з шахів!

У столиці Сербії Белграді завершилася Всесвітня Шахова Олімпіада для людей з обмеженнями по здоров'ю. У змаганнях брали участь 26 команд з різних куточків світу.

Переможцями стали поляки, друге місце зайняла команда асоціації інвалідів-опорників, за яку виступав вихованець вінницької шахової школи Артем Андрієнко. Третє місце у філіппінців.

• 4 лютого в с. Демівка Гайсинського району пройшов благодійний турнір з волейболу до Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 34-ї річниці виведення військ з Афганістану (ветерани 50+).

У турнірі взяли участь команди з Крижополя, Ободівки, Ладижина та Ольгополя.