Начальник Вінницької РВА Віталій Урдзік під час брифінгу

Вінницький район – найбільший в області за територією. Він об’єднав 8 колишніх районів: Вінницький, Тиврівський, Липовецький, Оратівський, Погребищенський, та частини Іллінецького, Немирівського і Літинського. До складу Вінницького району входить 16 територіальних громад, 413 населених пунктів, у яких проживає понад 657 тисяч людей.

Спільне фото учасників заходу

Воркшоп для представників інститутів громадського суспільства Вінниччини пройшов сьогодні  в Офіційному медіацентрі Вінницької обласної військової адміністрації.

фото національного прапора кримськотатарського народу

26 лютого - День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.  На Вінниччині підняли прапор кримськотатарського народу. Хвилиною мовчання вшанували всіх, хто загинув під час російсько-української війни. 

Підняття прапора кримськотатарського народу

26 лютого – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Переселення, хвиля репресій, обшуки і незаконні затримання – все це вкотре довелося пережити кримчанам через окупацію росією півострова у 2014 році. Невдовзі ворог розпочав повномасштабну війну…

Заставка "Брифінг речниці ГУ ДСНС у Вінницькій області Оксани Урбанської"

Під час брифінгу в офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації 26 лютого речниця ГУ ДСНС у Вінницькій області Оксана Урбанська розповіла про надзвичайні події в області за тиждень, що минув.

Фото Першого заступника Начальника ОВА Наталі Заболотної та учасників наради

Сьогодні Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів обласної військової адміністрації та профільних служб соціально-гуманітарної сфери Вінниччини.

Учасники засідання обласної Міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

21 лютого відбулось розширене засідання обласної Міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

Начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк під час брифінгу

Діяльність Тульчинської районної військової адміністрації за період 2023 та початку 2024 року була спрямована на збереження стабільності роботи усіх галузей регіону, всебічну допомогу Збройним Силам України, підвищення обороноздатності району та підтримку соціально вразливих категорій населення. На цьому наголосив під час брифінгу в офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації начальник Тульчинської РВА Олександр Гаврилюк.

Речниця ГУ ДСНС у Вінницькій області Оксана Урбанська

Під час брифінгу в офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації 19 лютого речниця ГУ ДСНС у Вінницькій області Оксана Урбанська розповіла про надзвичайні події в області за тиждень, що минув.

Інфографіка "Брифінг Першого заступника Начальника ОВА Наталі Заболотної"

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна в офіційному медіацентрі ОВА поінформувала про те, як проходить ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» у громадах Вінниччини.

Начальник Вінницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковник Сергій Марценюк

Про особливості проведення мобілізації на Вінниччині поінформував начальник Вінницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковник Сергій Марценюк.

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна в студії ТРК "Вінниччина"

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна в інтерв’ю ТРК «Вінниччина» розповіла про соціальну підтримку ветеранів і родин наших Захисників та Захисниць на Вінниччин

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна під час відзначення воїнів-інтернаціоналістів, які сьогодні захищають Україну

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Українці воювали у 16 інших країнах, виконували миротворчі місії. Проте найтривалішою та найкровопролитнішою стала війна в Афганістані. З тих часів минуло 35 років.

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна

В умовах війни психоемоційний стан українців досить вразливий. Зокрема, це стосується і тих людей, які постійно перебувають у вирі подій та їх висвітлюють. Для представників медіа та комунікаційних служб області провели тренінг зі стресостійкості та опанування навичок з надання першої психологічної самодопомоги. 

Фото засідання Громадської ради

Учора, 8 лютого, під час чергового засідання правління члени Громадської ради опрацювали проєкт Плану роботи Громадської ради при облдержадміністрації на 2024 рік, включивши до нього попередньо надані комітетами пропозиції та взявши до уваги зауваження.

Сторінка 1 із 38

Директор Департаменту

ЮЗВАК Світлана Юріївна

Іконка геолокація

Адреса: вул. Театральна, 14,
м. Вінниця, 21100

Іконка телефон

Телефон: (0432) 52-09-92

"Гаряча лінія" Департаменту:

Іконка телефон

Телефон: (0432) 52-09-92