Сьогодні, 8 грудня, з ініціативи Громадської ради при обласній державній адміністрації, у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат» відбулась інформаційна зустріч представників організацій людей з інвалідністю та ветеранських організацій Вінниччини з в.о. головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи Юлією Даниленко.

Жінки і дівчата Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної військової адміністрації уквітчались  сьогодні різнобарвними хустками, аби продемонструвати бажання зберігати та популяризувати нашу культурну спадщину і національні традиції.

Сьогодні, 6 грудня, з ініціативи Вінницької обласної асоціації ветеранів силових структур України та Вінницької обласної організації ветеранів України до Дня Збройних Сил України у філії Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Валентина Отамановського відбувся круглий стіл «Збройні Сили України – гарант безпеки і миру».

1 грудня у режимі онлайн відбулось нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

23 листопада Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» презентувала роботу «Гуманітарного хабу Вінницької громади для ВПО з інвалідністю».

Щороку в останню суботу листопада у пам’яті кожного з нас з’являється страшний спогад про нелюдські злочини, які позбавили життя мільйони українців. Ми вшановуємо наших предків, згадуємо про чорні сторінки історії та роки, які понівечили шрамами серце нашого народу.

Цьогоріч українці відзначають День Гідності та Свободи в умовах війни. Повномасштабна агресія рф проти України перетворила нашу державу на своєрідний Майдан з його базовими принципами самоорганізації, консолідації, взаємодопомоги та безстрашності. Ми знову об’єдналися заради боротьби за Незалежність та демократичні цінності. 

Україна суттєво постраждала та продовжує зазнавати втрат від дій російських окупантів.

У більшій частині нашої країни пошкоджені об’єкти інфраструктури, а також культурної спадщини.

З початком війни громадські організації України зіткнулись з викликами кризового часу, що потребує робити незвичні кроки, аби максимально ефективно працювати в умовах воєнного стану.

Традиційно 9 листопада ми відзначаємо День української писемності та мови.

І саме сьогодні, на честь свята української мови, відбувся  радіодиктант національної єдності.

3 листопада у Вінницькому державному педагогічному університеті ім.  М. Коцюбинського відбулась науково-практична конференція до 90-х роковин Голодомору 1932-1933 рр. 

Під час робочої зустрічі Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов з головою Громадської ради Пилипом Прудиусом обговорили перспективи подальшої комунікації з громадськістю Вінниччини.

Сьогодні, 1 листопада, у великій залі Вінницького обласного молодіжного центру «KVADRAT» за участю дітей, учнівської та студентської молоді Вінниччини відбувся ювілейний ХХ-й Обласний національно-патріотичний фестиваль мистецтв «Сурми звитяги».

  1. Присягу держслужбовця склали троє новопризначених спеціалістів
  2. 28 жовтня — День вигнання нацистських окупантів з України
  3. Вінницька обласна організація ветеранів України налагоджує співпрацю з хабом «Я – Маріуполь»
  4. За ініціативи Вінницької обласної організації ветеранів України понад 60 продуктових наборів отримали ветерани Вінниччини
  5. Історія Вінниччини у складі вільної міцної держави майбутнього пишеться саме сьогодні!
  6. Має бути миттєва реакція на виклики війни: інформація повинна швидко доноситись до людей у всіх куточках області -  від Піщанки і Студеної до Погребища й Оратова,- Сергій Борзов
  7. Вінниччина вшановує пам`ять закатованих євреїв та представників національних меншин
  8. Обласною комісією з реабілітації при обласній військовій адміністрації розглянуто 109 заяв про визнання особи реабілітованою чи потерпілою від репресій
  9. Бійці на передовій воюють і за те, щоб наші села й містечка розквітали і творили свою історію
  10. До Дня Незалежності України Вінницька обласна організація художників України презентувала свої мистецькі твори (фоторепортаж)

Сторінка 1 із 28

Директор департаменту

ЮЗВАК Світлана Юріївна

 

Адреса: 21100, м. Вінниця,

вул. Театральна, 14

Телефон: (0432) 52-09-92

E-mail: [email protected]

"Гаряча лінія" Департаменту

Телефон: (0432) 52-09-92