Уряд схвалив Стратегію розвитку системи охорони здоров’я до 2030 року та затвердив операційний план заходів з її реалізації у 2025—2027 роках.
Якісна, доступна, безоплатна медична допомога для кожного та готовність медичної системи до реагування на виклики та загрози — такою є глобальна мета Стратегії 2030.

 
З 1 січня 2025 року в Україні стартувала масштабна реформа: замість МСЕК працюють команди оцінювання повсякденного функціонування.

 
У ніч з 13 на 14 січня команда медиків Вінницької обласної клінічної лікарні імені М. І. Пирогова здійснила трансплантацію нирки від померлого донора.
Шанс на повноцінне життя отримала жінка, яка роками боролася з хворобою.
МОЗ впроваджує нову систему оцінювання повсякденного функціонування особи. Це важливий крок у запровадженні прозорих та ефективних підходів до встановлення статусу інвалідності та підтримки людей з порушеннями здоров’я.

 
МОЗ впроваджує нову систему оцінювання повсякденного функціонування особи. Це важливий крок у запровадженні прозорих та ефективних підходів до встановлення статусу інвалідності та підтримки людей з порушеннями здоров’я.
Чоловік і жінка стоять поруч, тримаючи нагороду, усміхаючись на фоні святкової обстановки.

«У ці складні для нашої країни часи медики — справжні янголи-охоронці, які щоденно борються за життя і здоров’я наших громадян. Їхня мужність, стійкість та самовідданість заслуговують на найвищу шану та вдячність. Ці люди — приклад справжнього професіоналізму, гуманізму та любові до своєї справи. Дякую вам за відданість, силу духу і титанічну працю», - відзначила Ірина Борзова.

Жінка сидить за столом перед комп'ютером, зосереджено працюючи над завданнями.

Впровадження телемедицини у медичних закладах, реформа МСЕК, розвиток реабілітаційної допомоги ці та інші питання обговорили сьогодні під час онлайн-зустрічі з керівниками медичних закладів та територіальними громадами.

Група людей позує для фотографії на конференції, усміхаючись і демонструючи позитивну атмосферу заходу.

Він тривав кілька днів, до маркет плейсу у якому взяли участь надавачі послуг з ментального здоров'я долучилася й директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА Ольга Задорожна.

Чоловік сидить за столом, працюючи за комп'ютером, оточений паперами.

Сьогодні відбулася зустріч Центрального міжрегіонального департаменту НСЗУ Національна служба здоров'я України  з власниками і надавачами первинної медичної допомоги міста Києва, Київської, Черкаської, Вінницької, Житомирської областей.

Чоловік підтримує жінку в лікарні, надаючи їй необхідну допомогу та увагу.

Гарні новини для фахівців з реабілітації: Міністерство охорони здоров'я України  затвердило перелік інструментів для оцінювання функціонування пацієнтів при різних захворюваннях.

Жінка з мікрофоном на фоні повітряних куль, символізуючи радість та святковий настрій.

ГО «Паросток» захищає інтереси та допомагає людям з інвалідністю, порушеннями опорно-рухового апарату, інтелектуального розвитку, тим, хто отримав інвалідність внаслідок ВІЛ/СНІДу. А ще за роки роботи реалізували понад 200 різних проєктів.

Жінка на подіумі, звертається до аудиторії, що складається з групи слухачів.

Директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА Ольга Задорожна взяла участь у засіданні постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету.

Постер МОЗ: Психіатричні огляди.

Щоб уникнути зловживань, довідки про психіатричні огляди (попередній, періодичний та позачерговий, у т. ч. на предмет вживання психоактивних речовин) видаватимуть тільки медзаклади, які відповідають певним вимогам.

Група людей стоїть перед синім банером, демонструючи єдність та підтримку спільної мети.

World Health Organization Ukraine спільно з Європейською обсерваторією систем і політик охорони здоров'я представили попередні результати дослідження «Фінансування та організація реабілітаційних послуг: досвід європейських країн для посилення реабілітаційної допомоги в Україні» під час політичного діалогу в Києві.

Заступниця директорки Департаменту охорони здоров'я та реабілітації ОВА Тетяна Бондаренко.

Як результат - виявлено 120 передракових станів та один випадок онкозахворювання.
Про це розповіла під час брифінгу в офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації заступниця директорки Департаменту охорони здоров'я та реабілітації ОВА Тетяна Бондаренко.

Три людини стоять перед сценою з банером.

Він оцінює прогрес у впровадженні реформи фінансування системи охорони здоров'я в Україні в умовах війни та надає рекомендації щодо продовження реформи у майбутньому.

Сторінка 1 із 166