Постер НСЗУ - Як перевірити , які ліки та медвироби входять у програму "Доступні ліки"?

Завдяки програмі реімбурсації “Доступні ліки” українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати життєво необхідні ліки безоплатно або з частковою доплатою, повідомили у Національній службі здоров'я України.

Постер, лікар з планшетом

Багато українців уже встигли скористатися електронними можливостями для пацієнтів. Цифрові сервіси для пацієнтів — це багатофункціональні електронні інструменти, призначені для розширення доступу пацієнтів до медичних послуг, своїх даних та інформаційних ресурсів про здоровʼя.

Постер чи безоплатна анестезія при операціях.

У Міністерстві охорони здоров'я України нагадали, що якщо ви обслуговуєтесь у лікарні, яка має договір з Національною службою здоров'я України на надання потрібних вам послуг – незалежно від того, планова операція чи ургентна, анестезіологічне забезпечення є безоплатним.

Постер НСЗУ - Всесвітній день боротьби з хворобою Паркінсона

Хвороба Паркінсона – це хронічне захворювання головного мозку, що неухильно прогресує та при якому у пацієнта спостерігаються рухові порушення, підвищений тонус м’язів, порушення мови, тремор у стані спокою, а також – розлади психіки.

Постер НСЗУ - Посібник програми медичних гарантій

Посібник оновлено відповідно до стратегічних завдань Програми медичних гарантій 2024. Цього року основний фокус ПМГ спрямований на  відновлення людського капіталу та подальший розвиток медичних послуг для українців та українок.

Постер МОЗ.

З медичного погляду, оптимальний вік для настання вагітності все ж таки є з огляду на певні фізіологічні особливості жіночого організму. Це варто розуміти та враховувати ризики, які є для перебігу вагітності в різному віці.

Група людей сидить за столом у конференц-залі.

Вінницьку область з моніторинговим візитом відвідали представники Центру громадського здоров’я МОЗ України та менеджер РАТН компоненту Mental health В'ячеслав Мусат.

Група людей у білих халатах стоїть разом.

Працюватиме вона у консультативній поліклініці. З пацієнтами займатиметься мультидисциплінарна команда, до якої входять: ендокринологи, дієтологи, психологи, неврологи та іншими фахівці. А також долучені спеціалісти з дитячої ендокринології Кафедри педіатрії №2 Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова.

Кімната з багатою технікою.

Відкрили відділення наприкінці січня, але повноцінно воно запрацювало у лютому. Надають амбулаторну та стаціонарну реабілітаційну допомогу. Послуги для пацієнтів безоплатні, адже їх оплачує Національна служба здоров’я України.

Група людей перед будівлею.

Під час робочого візиту ознайомилися із наданням пролонгованої стаціонарної медичної допомоги дорослим та дітям у закладах, визначених переліком Міністерства охорони здоров’я України.

На базі Северинівської лікарні відновного лікування, яку нещодавно приєднали до ПРЦО, відкриють 20 стаціонарних ліжок паліативної допомоги та 65 ліжок реабілітаційної допомоги.

Постер НСЗУ.

Голова НСЗУ Національна служба здоров'я України  Наталія Гусак повідомила скільки платить НСЗУ за лікування та супровід пацієнтів з гематологічними та онкогематологічними захворюваннями у дорослих та дітей в стаціонарних та амбулаторних умовах.

Сторінка 1 із 154