Міністерство охорони здоров'я України   у межах спільного проєкту з World Bank Ukraine «Зміцнення системи охорони здоровʼя та збереження життя» (HEAL UKRAINE) розпочинає прийом пропозицій від закладів первинної медичної допомоги (ПМД) щодо встановлення сонячного енергетичного обладнання (сонячні панелі, акумулятор, інвертор, встановлення, розробка ПКД тощо).

Днями директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА Ольга Задорожна з моніторинговим візитом відвідала Вінницький обласний медичний центр реабілітації дітей . З початку року в закладі уже надали допомогу  326 пацієнтам, з яких -  195 діти.

Кабінет Міністрів України затвердив план заходів щодо реформування в Україні медико-соціальної експертизи та зміни оцінки і забезпечення потреб для людей з обмеженням повсякденного функціонування.

Днями відбулася девʼята конференція Європейської організації інсульту в місті Мюнхен, Німеччина. Під час заходу відбулось вручення відзнак від Angels Initiative.

Пологи покриває Програма медичних гарантій, для  пацієнток вони безкоштовні.  Вагітна має право на вільний вибір пологового будинку серед тих, які уклали договір з НСЗУ на медичну допомогу при пологах.

За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА Ольга Задорожна продовжує відвідувати медичні заклади Вінницької області.

Міністерство охорони здоров’я України за підтримки Світового банку закуповує 50 комплектів для деконтамінації епідемічно небезпечних медичних відходів.  Серед закладів, які найближчим часом отримають таке обладнання, – Клінічний центр інфекційних хвороб.

Сьогодні в обласній клінічній лікарні ім. Пирогова директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА Ольга Задорожна вручила Почесну Грамоту та Подяки працівникам закладу від Міністерства охорони здоров’я України.

Коли і як потрібно приймати йод, пояснив  доцент, завідуючий учбовою частиною кафедри ендокринології з курсом післядипломної освіти ВНМУ ім. Пирогова Анатолій Пламарчук. Мета йодної профілактики - блокада йодопоглональної функції щитовидної залози.  Це попереджає розвиток раку щитовидної залози в майбутньому. 

У  зв’язку із введенням воєнного стану на території України та для того, щоб українці могли отримати життєво важливі ліки та послуги під час воєнних дій, Міністерство охорони здоров’я спростило процедуру видачі рецептів на ліки, які можна отримати безоплатно або з незначною доплатою за програмою «Доступні ліки», а також реєстрацію новонароджених.

Сьогодні директорка департаменту охорони здоров'я та реабілітації Ольга Задорожна провела нараду з головними лікарями Вінниччини. 
 
"Ми працюємо в умовах війни. Є чітка логістика надання гуманітарної та медичної допомоги. Закликаю! Перевіряйте усю інформацію,  будьте пильні. Диверсійні групи обстрілюють швидкі медичні допомоги.  Максимальна мобілізація усіх працівників. Хто не задіяний у лікувальному процесі, займіться охороною закладів", - відзначила Ольга Задорожна. 

  1. Працює обласний штаб гуманітарної допомоги для військових
  2. Війна в Україні: корисні посилання від МОЗ
  3. Медичні заклади в умовах воєнного стану в Україні будуть фінансуватися безперебійно — Віктор Ляшко
  4. Контакт-центр МОЗ 0 800 60 20 19 приймає дзвінки та запити щодо критичних потреб
  5. Ольга Задорожна: «У разі надзвичайних ситуацій, спільно має працювати увесь медичний персонал»
  6.  Вінницька область у трійці лідерів по вакцинації дітей від поліомієліту
  7. Тетяна Бондаренко: "Ситуація з захворюваністю на COVID-19 стабілізувалася"
  8. Брифінг заступниці директорки департаменту охорони здоров'я та реабілітації ОДА Тетяни Бондаренко щодо епідситуації в області
  9. Ольга Задорожна: «Важливо, щоб кожен керівник лікарні розумів свою відповідальність, і пам’ятав, що пацієнт їде до фахового лікаря»
  10. Ольга Задорожна: "Ми готові злагоджено працювати в побудові ефективної моделі територіальної оборони й національного спротиву"

Сторінка 1 із 142

Директор Департаменту

 

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: [email protected]