Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських і  приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути).

Про затвердження тарифів, які є граничними, на платні медичні послуги, що надаються комунальними лікувально-профілактичними закладами області

«Про затвердження Змін до Тарифів на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради»

«Про затвердження Тарифів на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Вінницький обласний центр служби крові Вінницької обласної Ради»

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта Голови Вінницької обласної державної адміністрації від 14 січня 2022 року № 11 «Про затвердження Тарифів на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І. Ющенка Вінницької обласної Ради»

Сторінка 1 із 9