Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акту Голови Вінницької обласної державної адміністрації від 18 червня 2020 року № 398 «Про затвердження Тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М. І. Пирогова Вінницької обласної Ради»

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта Начальника Вінницької обласної військової адміністрації від 26 квітня 2023 року № 14-р «Про затвердження Тарифів на платні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І. Ющенка Вінницької обласної Ради»       

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акту Голови Вінницької обласної державної адміністрації від 28 квітня 2020 року № 296 «Про внесення змін до розпорядження Голови Вінницької обласної державної адміністрації від 31 березня 2006 року № 114»

Звіт про проведене періодичне відстеження результативності дії регуляторного акта - розпорядження Голови обласної державної адміністрації від 11 лютого 2005 року №40 «Про встановлення граничного рівня рентабельності при формуванні роздрібних цін на скраплений газ для побутових потреб населення»

Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських і  приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути).

Про затвердження тарифів, які є граничними, на платні медичні послуги, що надаються комунальними лікувально-профілактичними закладами області

Сторінка 1 із 10