Сергій Борзов привітав Паралімпійську збірну команди України, серед яких є і вінницькі спортсмени, з успішними виступами у другий день змагань на Паралімпійському чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону

 «Вітаю наших спортсменів із перемогами! Чекаємо наступних стартів! Вболіваємо за національну збірну команду з лижних перегонів та біатлону!», - Сергій Борзов.

«Вінницькі спортсмени - переможці!», - Сергій Борзов.

 7 медалей виборола Паралімпійська збірна команди України у другий день змагань на Паралімпійському чемпіонат світу з лижних перегонів та біатлону у другий день змагань.

Тріумфально для України завершилась спринтерська гонка серед дівчат у класі стоячи. Наші дівчата зайняли увесь подіум!

У класі стоячі у чоловіків бронзову медаль виборов вінничанин - Григорій Вовчинський - капітан національної збірної з лижних перегонів та біатлону.

А у класі з порушенням зору ще одну «бронзу» приніс Україні вінничан Олександр Казік.

Ірина Буй зайняла 4 сходинку турнірної таблиці у класі стоячи серед жінок з УОРА.

 «Вітаю наших спортсменів із перемогами!

Чекаємо наступних стартів!

Вболіваємо за національну збірну команду з лижних перегонів та біатлону!», - зазначив Голова ОДА Сергій Борзов.

 Чемпіонат світу з зимових видів спорту 2021 у Ліллехаммері, Норвегія, є передостанньою змагальною сходинкою перед Паралімпійськими іграми в Пекіні.

 Вперше чемпіонат світу проводиться одночасно з трьох видів спорту (лижні перегони та біатллон, гірські лижі та сноуборд). Через те, що чемпіонат перенесли на 1 рік через пандемію, було вирішено залишити назву чемпіонату незмінною (2021).

 У чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону беруть участь спортсмени з 32 країн світу. Команду України представляють 25 спортсменів з інвалідністю, які виступатупають у лижних перегонах та біатлоні та боротимуться за добір паралімпійських ліцензій.