Сергій Борзов: Учитель - це той, хто тебе змінив, зрозумів, навчив, підказав ким стати в житті

Цьогоріч День працівників освіти Вінниччина відзначає в умовах воєнного стану, без традиційних людних зібрань та гучних привітань.

Цьогоріч День працівників освіти Вінниччина відзначає в умовах воєнного стану, без традиційних людних зібрань та гучних привітань. Проте, у переддень професійного свята, щирими словами вдячності, Почесними грамотами, дипломами та подяками вітали  педагогів області Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов та його Перший заступник Наталя Заболотна, голова обласної Ради Сергій Соколовий та його заступник Ігор Івасюк, очільник Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Пугачов, керівники профільних департаментів.

Учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання пам'ять про українців, які віддали свої життя за волю, незалежність і свободу України, за тих, хто  нині у лавах захисників загинув, боронячи нашу державу.

«Дякую, що любите свою роботу і чужих дітей, що залишились в Україні і продовжуєте їх навчати - підкреслив у вітальному слові Сергій Борзов. - З одного боку, вам сьогодні легше вчити,навіть онлайн, адже головні речі уже зрозумілі. А з іншого боку - вчити сьогодні непросто.Я пам’ятаю своїх вчителів, викладачів… Найважливіший урок, це коли зустрічаємся уже як випускники. І вчителі завжди знаходять потрібні слова. Ваші випускники захищають державу, ваше життя, життя майбутніх поколінь. Ваша професія завжди заслуговує на повагу. Нехай вашої доброти і мудрості вистачає на кожного учня і студента».

Очільник ОВА побажав педагогам здоров’я, злагоди у сім’ях, сил і Перемоги!

Вячеслав Соколовий також привітав педагогів Вінниччини, висловивши вдячність усім, хто щодня робить свій величезний внесок у Перемогу та допомагає Збройним силам України, які здобувають її на полі бою.«Кожен з вас своєю працею заслужено здобуває всенародну повагу і любов. А в період війни вчителі – це окрема гвардія: патріотична і професійна, яка дуже чітко виконує свою роботу за покликом душі»,- підкреслив голова обласної Ради.

Сьогодні багато працівників освіти служать в лавах української армії, і саме до них, лунали особливі слова вдячності та привітань.

За традицією, сумлінну творчу працю педагогів,їх вагомий особистий внесок у розвиток освітянської галузі Вінниччини було відзначено Почесними грамотами обласної військової адміністрації та обласної Ради. Нагородили кращих освітян краю Сергій Борзов та Вячеслав Соколовий.

Також, з нагоди Дня працівників освіти, було вручено Почесні грамоти Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної військової адміністрації та обласної організації Профспілки працівників освіти і науки.

«Ваша професія складна вже й тим, що неможливо одномоментно побачити і відчути кінцевий результат своєї кропіткої щоденної роботи. Будівельник може закінчити будівлю і одразу милуватись результатом своїх зусиль..а от побудувати Людину – це дуже непросто!»,- звернулась до присутніх Наталя Заболотна. Посадовиця побажала усім якнайшвидшої Перемоги, аби залишивши волонтерську роботу та іншу допомогу армії, цілком і повністю можна було віддатись улюбленій професії.

«Освіта – така ж зброя як кулі чи гармати,- додав до слів привітань  заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк.- Тому перше,що робить ворог на окупованих територіях- намагається зруйнувати українську освіту, позбавити нас коріння і майбутнього. Але ми переможемо і розвиватимемо нашу Україну, навчаючи і виховуючи наших дітей, наше майбутнє.».

До привітань працівникам освітньої сфери  Вінниччини долучились директор Департаменту гуманітарної політики Вінницької ОВА Володимир Буняк та очільник Вінницької обласної профспілки працівників освіти і науки України Сергій Пугачов, які побажали освітянам витримки, наснаги та вдячних сумлінних учнів.

Найтепліші ж вітання з нагоди професійного свята адресували улюбленим педагогам вихованці зразкового художнього колективу «Театральна студія «Мельпомена» Вінницького міського палацу дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної.

Здійснення мрій усім вчителям, учням, викладачам, студентам - всім українцям! А мрія наразі у нас одна на всіх-Перемога нашої незалежної держави!