Сергій Борзов: Пункти Незламності будуть працювати незалежно від того чи є світло, чи нема - на Вінниччині їх вже відкрито 225

Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов та Начальник ГУ НП у Вінницькій області  Іван Іщенко ознайомились сьогодні із забезпеченням роботи Пунктів Незламності у Жмеринському районі. 

Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов та Начальник ГУ НП у Вінницькій області  Іван Іщенко ознайомились сьогодні із забезпеченням роботи Пунктів Незламності у Жмеринському районі.

Сергій Борзов у коментарі зазначив, що на сьогодні в області відкрито 225 Пунктів Незламності, а також поліцейські пункти, які можуть використовуватись як  для обігріву, так і для зарядки телефону у разі необхідності.

«До вирішення проблеми долучилися ДСНС, які поставили намети поки що у великих районних центрах і в м. Вінниці, проте згодом такі ж пункти буде розгорнуто в чергових частинах ДСНС і в добровільних пожежних частинах. Таким чином, на випадок повного блекауту із відключенням тепла і світла, збільшиться кількість місць, де можна буде зігрітись і підзарядитись. Пункти Незламності будуть працювати незалежно від того  чи є світло чи нема»,- підкреслив Начальник ОВА.

У Жмеринці Начальник ГУ НП у Вінницькій області  презентував,  облаштоване на базі  районного підрозділу поліції, місце обігріву у форматі Пункту Незламності. Тут люди можуть підзарядити ґаджети та обігрітися.

«Зокрема, співробітник фронт-офісу може приготувати чай або каву, запропонувати їжу. У наявності також стаціонарний телефон, який працює цілодобово. Є можливість підключитися до wi-fi. Крім цього, тут облаштований дитячий куточок», - зазначив Іван Іщенко.

За інформацією голови Жмеринської райдержадміністрації Інни Цимбал, в Жмеринському районі наразі відкрито 38 Пунктів Незламності.  Серед них 3 – у відділках поліції, 4 – в представництвах ДСНС, а також  намет, обладнаний усім необхідним оснащенням, розгорнуто в центрі Жмеринки.

Під час робочої поїздки, Сергій Борзов також оглянув ПН, обладнаний у Жмеринському міському будинку культури, де є усе необхідне та достатньо місця для розміщення  великої кількості людей.

«Станом на сьогодні критичної ситуації немає, але відкриття Пунктів Незламності заспокоює людей, оскільки вони розуміють, що є те місце, де вони можуть зігрітися, мати доступ до інтернету те електроенергії»,- додає очільниця РДА.

Нагадуємо: Пункти Незламності – це ті острівці безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності, які функціонуватимуть цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування.

План росії – будь-що залишити жителів України без електроенергії, світла та тепла. Але ми вистоїмо! І переможемо!