Сьогодні, за дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, військовослужбовцям батальйону територіальної оборони з Вінниччини передали  ударний дрон Матрікс 300 з камерою 20х, зарядною станцією і 3 комплектами акумуляторів. Загальна  вартість переданого обладнання – 1,3 млн грн. Спорядження закуплено волонтерськими організаціями, за підтримки Вінницької обласної військової адміністрації.

«Купівля дрону стала найбільшим збором за весь час воєнного стану, - коментує в.о. директора ГО «Ветеранський простір» Марія Довжик, - Загалом, на благодійну справу було витрачено 1 млн. 308 тис. грн. За ці кошти також вдалось придбати зарядну станцію, камеру та додаткові акумулятори».

Необхідну суму вінницьким волонтерам вдалося зібрати за 2,5 місяці. Частина коштів, яка була виділена від «Ветеранського простору», зібрали діти Вінниччини. Школярі плели браслети, продавали їх та надсилали гроші організації з відміткою «для наших захисників».

Зовсім скоро ударний дрон відправиться на передову виконувати призначену йому місію.

До закупівлі дрону долучились:

  • ІТ асоціація Вінниці -  517 тис грн;
  • Рада фермерів (Красюк Віталій Михайлович)  - 500 тис грн;
  • Компанія «RIA.com Marketplaces OU» – 156 тис грн;
  • ГО «Координаційна рада ветеранів АТО/ООС та волонтерів м. Вінниці «Ветеранський простір» - 128 000 грн.

Величезна вдячність усім, хто долучався до збору, хто донатив волонтерським організаціям, щоб можна було через фонди передавати кошти.

Разом до перемоги!