Безпека наших громадян – це завдання №1. Сьогодні поліцейським офіцерам Вінницької міської територіальної громади передали ключі від 49-ти службових автомобілів та помпові рушниці.  

З важливою подією присутніх привітали: керівництво Національної поліції України та Вінниччини, очільники області та міста, партнери.

«Проєкт «Поліцейський офіцер громади» – це, в першу чергу, про підвищення рівня безпеки громадян. Дякую нашим американським партнерам за постійну підтримку, а також головам громад за ефективну співпрацю», - зазначив Голова Нацполіції України генерал поліції третього рангу Іван Вигівський.

Під час заходу Начальник ОВА Сергій Борзов зауважив, що наразі область на 100% охоплена проєктом «Поліцейський офіцер громади», а також лідирує за кількістю відкритих поліцейських станцій. Крім цього, Вінниця – перший обласний центр України, де проєкт запроваджено в повному обсязі.

«Зауважу, що проєкт на практиці довів свою доцільність та ефективність. Поліція має високий рівень довіри з боку населення. Але для належного виконання службових обов’язків дуже важливим є поліпшення матеріально-технічної бази поліцейських офіцерів громад. Передані авто підсилять мобільність шерифів та оперативність їх роботи. «Я – ТУТ» - це не просто гасло проєкту, а принцип, яким мають керуватися офіцери. Шериф завжди повинен бути поруч. І кожен мешканець – як в обласному центрі, так і в найвіддаленіших куточках регіону має почуватися у безпеці», - зазначив очільник області.

Звертаючись до присутніх, заступник директора програми ІСІТАР в Україні Тім Яновік подякував за ефективне впровадження реформи та поділився досвідом поліції Чикаго, де впроваджувалась подібна програма. Як результат – кількість злочинів суттєво зменшилась, а довіра населення – зросла. 

«Зараз у вас є чудова можливість зробити такий самий вклад у життя ваших громад. – зазначив посадовець. – Бажаю, щоб у вашій країні якнайшвидше настала Перемога і мир».

У свою чергу, менеджер програм відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Олег Савченко зазначив, що впровадження проєкту – це дійсно важливий крок, адже взаємодія поліції з громадами стає більш ефективною та базується на довірі. Він також додав, що досвід Вінниччини є гарним прикладом для інших регіонів України.

Під час заходу Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та заступник голови Вінницької міської ради Сергій Тимощук підкреслили, що «Поліцейський офіцер громади» - це саме той проєкт, який справді зміцнює безпеку на місцях.

Вдячні всім, хто долучився до реалізації проєкту.

Разом – до Перемоги!