Про це повідомила Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна.

Змагання відбувалися з 27 по 30 червня у місті Братислава (Словаччина).

За словами посадовиці, найкращий результат показала вихованка Вінницької школи вищої спортивної майстерності – Юліанна Путніна. Разом з напарницею з Івано-Франківська, Іриною Федорів, вони фінішували третіми в каное-двійці на дистанції 200 метрів.

Володимир Нараєвський, який змагався на дистанції 200 метрів у байдарці-одиночці, та Георгій Селезньов, який змагався у байдарці-четвірці на дистанції 500 метрів, увійшли у десятку.

У двадцятці найкращих – Євгеній Довгий. Він змагався на дистанції 1000 метрів у байдарці-одиночці.

«Усього на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років наша збірна виборола 11 медалей: 5 золотих, 3 срібних, 3 бронзових, та посіла друге місце у медальному заліку, поступившись лише збірній Угорщини. Щирі вітання нашим юним спортсменам!» - резюмувала Наталя Заболотна.